Chyba 404: Stránka nenalezena

e-shop

Oficiální e-shop fotbalového klubu SK SIGMA OLOMOUC

Diskusní fórum

Jiří Zais, 22.11.2015 1:34:48
Tentokrát hráči ukázali víc bojovnosti než v poháru, jenže zase chyběla fotbalovost. Nejhorší je pohyb hráčů bez míče. Nikdo se neukazuje, nenabíhá do volných prostorů. A nahrávky? Kolik jich šlo tzv. „na paty?“ Celkově obě mužstva hrála fotbal: „hlavně nedostat branku!“ Což se jim taky podařilo. Pro Sigmu je to však prohra.
Radek Nečas, 21.11.2015 23:06:14
Dnešek opět ukázal,to co se opakuje od začátku.Někteří hráči bez pohybu,umění zpracovat míč a následně z odvahou rozehrát v dobré přihrávce spoluhráči.Vašíček z formy,kdy každé potkání z míčem,vedlo k hrubším chybám.První poločas,mládežnický fotbal,kde většinou o nic nejde.Druhá půle zlepšení,kdy jsme si vypracovali těžce, nějaké šance,
které jsme zas a opět neproměnili,a ostatní ztracené,zbabělostí z nepřesnými centry.Copak v mužstvu není nikdo kdo má kuráž a odvahu vzít šance na sebe a proměnit??Copak hráči neví jak se zpracovává míč a následně přihraje balon z ukázkou kvalitního hráče???Bojovnost byla tak 30 min za celí zápas,což je málo.Hodně málo hráčů si věří na balonu a povětšinou odpovědnost předávají dál v přihrávkách,dost často nepřesných.Dnes byla Dukla techničtější,ale také marná.
Opět jsme klesly v tabulce a hrozí to co již v Sigmě dobře známe,hráčská deka,psychické zhroucení, ztracená výra v samy sebe a v to co jsem se učil a co umím a opětovně prohlášení bez významu.
Nevím co se hráči na tréninzích učí a zkoušejí,ale velký význam to zřejmě nemá,jelikož toto nedokáží přenést do hry na hřišti.A ty jejich skvělé signály při standardních situacích ?? hovoří samo za sebe,kde se na toto připravují je záhada.Tím se ztrácí možnost ohrozit bránu soupeře,copak jsou borci tak zaslepení že nevidí že ty jejich hurá signály nefungují???
Copak neví jak se kope roh kdy má balon doletět před bránu???To se myslím učí již v žácích.A pokutové kopy také mazec,ze 4. 3 zahrané bez zodpovědnosti a víře že vím co činím.To jsou jen postřehy z dneška a také z většiny odehraných zápasů. To že se hráči nenabízí a dost často neví o sobě,raději pomlčet.
Bude to hodně těžké se zachránit,jen je otázka zda je chutˇ a i um toho naplnit.
Ivan Horák, 21.11.2015 21:30:09
Mít ještě jednoho R. Hubníka kromě toho v obraně, mohli jsme možná Duklu porazit.

sociální sítě


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná