Chyba 404: Stránka nenalezena

e-shop

Oficiální e-shop fotbalového klubu SK SIGMA OLOMOUC

Diskusní fórum

Radek Nečas, 1.5.2016 11:52:05
Včerejší výsledek je dobrý a výkon se zlepšil,ALe v zápase byla nervozita to bylo vidět a jen ze štěstím se nám podařilo vítězství udržet.
Nemyslím si že Příbram ne -bude bodovat a že se nechá přeskočit,viz včerejší penalta. Stakov asi nespadne.musíme se soustředit na sebe a bodovat,jen 7 bodů dle Trenéra ze 3 zápasů asi stačit nebude nebo nemusí. Bojovat jsme měli dříve a sbírat body,Brno ,Jihlava,Zlín a mohlo být jasné co bude a nebude následovat.Mám obavu že již není čas na záchranu,ale rád bych se mýlil.
Ivan Horák, 1.5.2016 8:41:34
Tentokrát výsledek lepší než výkon. Jak nás Jablonec přehrával v oslabení - až neuvěřitelné. Pozitiva - Šindelář - už jednou jsem tady psal, že se mi jeví jako sigmácký srdcař, správný kapitán a dal gól. Stále se lepšící Ševčík. Malec, bohužel, v 1. pol. neviditelný, i Mahmutovič mě zklamal. No uvidíme.
Richard Kuzikowský, 30.4.2016 22:05:39
Konečně výhra ale... Mám radost z výsledku ale kluci by už měli pochopit že se hraje až do konce!!! Opět 40-45 minuta nepoučitelní pokolikáté už na jaře. Konečně Malec ve hře gola sice nedal ale dokázal na sebe navázat 2 obránce a ejhle Šindy zůstal sám a dal gol. Škoda že nezkusí p. Jílek hru na duo Malec - Mahmutovič s podporou Ordoše tak stačí obráncům soupeře hlídat jednoho útočníka. Zápas opět ukázal jak je Ordoš důležitej a jak dokáže dát míč škoda že tu podporu neměl už Malec. Mahmu potom taky dobrý ale zase mi připadlo jak kdyby na něj spoléhali až moc. On jde zleva a s míčem do vápna nikdo na pomoc. No a závěr škoda mluvit buď je fyzička v háji nebo strach o výsledek tak velkej že úplně přestanou hrát dnes to vyšlo ale příště? Jinak gratulace k výsledku a ke třem bodům

sociální sítě


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná