Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  24. 11. 2016, 17:55 • 
(0 odpovědí)

Výjimečně bývám osobní, ale nedá mi to. Mohl by už konečně p. trenér Jílek při rozboru utkání vysvětlit hráči Vepřekovi, že jeho úkolem coby krajního obránce je zabránit nebo alespoň ztížit odcentrování centrujícímu hráči? Těch gólů po centrech z této strany bylo v posledním období už více.

•  24. 11. 2016, 10:57 • 
(0 odpovědí)

Když čtu titulek, že hráči litovali zbytečně ztracený zápas, tak nechápu, proč v 1. pol. byl Baník lepší především díky nasazení a vůli po vítězství. Pokud se někdo na zápas díval s tím, že se podívá na Sigmu jako budoucí možná prvoligový tým, tak si musel položit otázku, co by s takovou hrou Sigma v 1. lize dělala.

•  24. 11. 2016, 00:56 • 
(0 odpovědí)

Neviděl jsem nebudu nekomentuju Baník potřeboval vyhrát víc. Mně teď spíš zajímá co se změní po odchodu Lébra jak to bude s financema jestli se třeba nebudou muset skládat fanoušci jako když věrní zachraňovali Bohemku jestli nevznikne na Andráku nejkrásnější a nejdražší tržnice v republice To je důležitější než nějaká prohra v Ostravě vždyť je to vlastně jedno jestli má Sigma náskok na nepostupovou příčku 6 nebo 9 bodů. Normální tým by to měl na jaře udržet a slavit postup pět kol před koncem pokud teda bude vůle postoupit

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná