Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  14. 01. 2017, 16:05 • 
(1 odpověď)

Otázka zní má vůbec cenu bavit se o posilách? Kdo kompetentní by ty posily měl jako přivést? To nejdůležitější je momentálně aby se vyřešila otázka nového majitele popřípadě sponzora. Loni bylo avizováno že do půlky prosince nepletu-li se by měla být otázka vyřešena. ( nebijte mě pokud si to nepamatuju dobře ale hledat se mi to datum nechce) Dnes máme půlku ledna majitel znám není a tak se stále mezi fanoušky spekuluje kdo to vlastně bude. Osobně jsem slyšel snad 7 zaručených zpráv od různých kamarádů správná není samozřejmě žádná. Teď se objevil další zájemce. Zajímá mě kdo vlastně za Sigmu jedná na konci roku byli nějaké zprávy z úst pana Konečného který nahradil Lébra, v týdnu se objevil nový zájemce který jedná zase s primátorem Staňkem takže já osobně jsem z toho jelen. Kdo je tedy vlastně kompetentní ? To jsou ty nejdůležitější otázky ne posily ty mě budou zajímat až po sléze!!!

•  14. 01. 2017, 16:46 • 
(0 odpovědí)

Pane Kuzikowský, přesně to jsem chtěl naznačit svým posledním příspěvkem, pod to, co jste napsal, bych se podepsal.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná