Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 6 komentářů

Zobrazit od data
 •  06. 03. 2017, 19:12 • 
(0 odpovědí)

Také chci důrazně odsoudit chování skupiny primitivů, kteří uráží hráče vlastního týmu. Vrhá to špatné světlo na fanoušky Sigmy a celý oddíl, nehledě na možnost finančního postihu. Nedokážu jednoznačně posoudit možnost odhalení konkrétních viníků a vedení klubu to nezávidím. Možná by bylo účinnější jednoznačné odsouzení ze strany té většiny slušných fanoušků. Samotného hráče je mi líto.

•  06. 03. 2017, 15:24 • 
(0 odpovědí)

Přidal jsem příspěvek ještě jednou, protože jsem ho umístil někam dolů.

•  06. 03. 2017, 15:23 • 
(0 odpovědí)

Již dlouho jsem zde žádný příspěvek k dění klubu a prvního týmu nenapsal. Považoval jsem to za zbytečné, protože se nikdo z odpovědných osob nikdy k ničemu nevyjádřil. Nicméně po přečtení článku o chování některých „fandů“, jeli možné tyto individua vůbec takto nazvat, po sobotním utkání v Pardubicích se musím ozvat. Jsem zvědav, jestli se k tomuto nechutnému incidentu některý z oficiálních činitelů klubu nějak postaví a jestli toto veřejně odsoudí. Bylo by potřebné toto učinit jednak v tisku a také na klubových stránkách.
Myslím si, že pan Nečas promluvil za všechny slušné fanoušky a nejen za ně, ale za všechny slušné lidi. Proto se pod vyjádření pana Nečase podepisuji a plně s ním souhlasím.

•  06. 03. 2017, 15:15 • 
(0 odpovědí)

Ještě jedna věc!!!

Je z podivem že klub na svých oficiálních stránkách a na Facebooku k tomuto incidentu ,nevydal žádné prohlášení.
Je to docela vážná věc která se při zápase v Pardubicích stala,jelikož pokud klub nezakročí a prostředky nato má,může se tato věc opakovat kdykoliv a i na domácích zápasech,navíc by se měl klub ve svém prohlášení za svého hráče plně postavit a takto dát všem najevo,že tyto zhovadilosti několika chuligánů trpět nebude,Hodně klubů má hráče jiné národnosti a tak by se mohlo v budoucnu ,pokud klub neudělá nějaké opatření,soustředit na jejich jména.
Jsem zvědav jak klub bude reagovat a zda se oficiálně k tomuto incidentu postaví.Dle mého tak již mělo být učiněno!!!!!

•  06. 03. 2017, 15:01 • 
(1 odpověď)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak

Nejdříve gratulace k sobotnímu zápasu v Pardibicích.Byl jsem tam.
Na první zápas jara dobrá podívaná.Musí potvrdit to samé doma v neděli.

Dále bych se rád vyjárřil k některým,podotýkám některým,ne všem, fans ktří byli přítomní na zápase v Pardubicích.Je otázkou zda se jako fans dají titulovat,neb banda bezmozků,kteří než by povzbuzovali svůj tým,rasisticky urážely našeho hráče."Bidje Manziu,,

Je to ostuda jelikož jsem vždy říkával že máme jedny z nejlepších fanoušků v republice,bez větších incidentů,vždy ikdyž se nedařilo pořádali výjezdy se svým klubem na zápasy.Ale tato banda opilých chuligánů se může řadit k tomu nejhoršímu ,co zde v republice máme. Jediné přípustné ,zakročení proti tomuto je,zákaz na domácích zápasech,myslím že by nebyl problém tuto chátru identifikovat.
Bidje Manzia je v ČR několik let a vystřídal několik klubů ,než si ho vybrala Sigma a dala mu šanci.
O této ostudě se již píše v novinách,což není dobrá vizitka,pro nás všechny co na zápasy chodíme.
Dle mého by ml klub razantně zakročit,myslím že nato prostředky a pravomoc má,jelikož musíme chránit kohokoliv z hráčů kteří u nás nastupují,nekompromisně a tvrdě.
Pochopil bych třeba rvačku,nebo nějaké to pyro,ale rasistické urážení kohokoliv,je nepřípustné.
Jsem zvědav jak na toto Klub,Sigma bude reagovat a zda tomuto do budoucna zamezí.

•  06. 03. 2017, 15:22 • 
(0 odpovědí)

Již dlouho jsem zde žádný příspěvek k dění klubu a prvního týmu nenapsal. Považoval jsem to za zbytečné, protože se nikdo z odpovědných osob nikdy k ničemu nevyjádřil. Nicméně po přečtení článku o chování některých „fandů“, jeli možné tyto individua vůbec takto nazvat, po sobotním utkání v Pardubicích se musím ozvat. Jsem zvědav, jestli se k tomuto nechutnému incidentu některý z oficiálních činitelů klubu nějak postaví a jestli toto veřejně odsoudí. Bylo by potřebné toto učinit jednak v tisku a také na klubových stránkách.
Myslím si, že pan Nečas promluvil za všechny slušné fanoušky a nejen za ně, ale za všechny slušné lidi. Proto se pod vyjádření pana Nečase podepisuji a plně s ním souhlasím.

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná