1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

(1 odpověď)

Opět návrat my dáme gól ve 2.minutě pak přidáme druhý vedeme 2:0 co víc si přát co víc si chtít než ukázat těm 2400 věrným divákům radost z fotbalu krásné akce v krásném počasí a navnadit nás věrné na celý sváteční víkend. No nic z toho prostě mi hrát nebudeme vy diváci nechoďte nic vám nepředvedeme. Raději si necháme vyrovnat a nakopat a pokopat od bojovného soupeře který cítí že by si mohl odvézt nějaký ten bodík a to prosím ze stavu 0:2. Naštěstí se tak nestalo vyhrálo se 1.liga se opět po nezdaru Opavy doma přiblížila o další 2 body vše je růžové cíl se zdá být splněn jenom divák jaksi opět neviděl nic co by stálo za řreč. Ano 3 branky v síti soupeře jsou krásné ale fotbal jinak plakal závěr přece dokopeme u rohového praporku.

•  14. 04. 2017, 22:27 •
(1 odpověď)

Vážený pane, že jsme nic nepředvedli? My jsme vyhráli 3:2, jakože zvítězili, máme tři body. Být to o pár set metrů vedle Androva stadionu, tak je děkovačka patnáct minut a slaví se! A že byli hráči pokopaní? No to je těžké, když ti, co to mají v popisu práce, nemají dost osobní odvahy k tomu, aby udělovali karetní tresty tak, jak mají. A zase - o pár set metrů vedle se v těchto případech nadává na rozhodčí, u nás ne, u nás za všechno můžeme my. A ještě k tomu, jak píšete o kousek výš, co se ozývá, tak vězte, že v představenstvu SK Sigma Olomouc a. s. již dost dlouho není a nějak tomu moc nerozumíme. Mimochodem - divák dnes viděl víc střel na branku, než třeba v nedávném pražském derby ....