Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  15. 04. 2017, 06:28 •
(0 odpovědí)

Vypadalo to tak, že za stavu 2:0 si už hráči začali myslet, že se to už nějak dohraje samo, soupeř snížil, ucítil šanci a od té doby to ze strany Sigmy už za moc nestálo. Přesto si myslím, že to, co teď fanoušky Sigmy zajímá nejvíc, je s výhledem možného postupu do 1. ligy vyřešení majetkových a vlastnických záležitostí. Jakýsi poslední nepřekročitelný termín se uváděl konec března, máme tady polovinu dubna... Obecně mně se také to dohrávání zápasů u rohového praporku vůbec nelíbí (zvlášť, když se s tím začne 5 minut před koncem). Vyřešila by to klidně úprava pravidel, kdyby toto bylo považováno za zdržování s následným nepřímým kopem proti provinícímu se týmu.

•  15. 04. 2017, 20:43 •

Ano vyhrálo se 3:2 pěkné ale když je to 2:0 tak člověk předpokládá že se hráči uklidní a začnou předvádět kombinační fotbal radost ze hry místo toho necháme hrát soupeře a čekáme co předvede on. Necháme se zatlačit hráči vyrábí neskutečné chyby necháme si vyrovnat a místo pohodového dohrání s míčem u nohy bojujeme o jednu nervózní branku aby se vyhrálo. Při vší úctě k Varsndorfu má Sigma o hodně lepší tým který by měl takového soupeře přehrávat na všech frontách. S tím pokopáním ono by nebylo, stačilo soupeře dorazit tým který ztratí šanci na úspěch tak také ztrácí na bojovnosti pokud se ale dokáže vyhrabat z beznadějné situace o to víc bojuje a pak to taky soupeře víc bolí. To že rozhodčí nedokáže rozdávat žluté a tvrdím že Varsndorf neměl možná dohrát v plném počtu je pravda ale Sigma by tomu taky mohla pomoci hrou a ne čekat na konec zápasu a snažit se dohrát zápas u rohového praporku. Nějak tak se stává časté dát v první minutě gol a přestat hrát. Na další kloudnější akci jsme museli čekat přes 20.minut. Když jsem viděl v TV zápas v Budějovicích tak tam hráči předvedli úplně jinou hru plnou nápadů bohužel doma toto k vidění není. Mimochodem by mně zajímalo co zamýšlí SK Sigma s reprezentanty Buchvaldkem a Yunisem zatím to vypadá tak že je necháme vyčpět na lavičce místo aby hráli očekávám brzký útěk ze Sigmy protože tady jim evidentně pšenka nepokvete.