Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  16. 09. 2017, 19:47 • 
(0 odpovědí)

Jinak se mi velmi líbil výkon Davida Housky. Odváděl tu trochu neviditelnou černou práci, ale vybojoval hodně míčů, rozehrával, za fauly na něho se kopaly standardní situace, dal také krásný gól, i když trochu i s pomocí štěstí, což sám sympaticky přiznal.

•  16. 09. 2017, 18:51 • 
(0 odpovědí)

Zápas jsem viděl v TV, Sigma podala slušný výkon, i přes 5 vstřelených gólů mi tam T. Chorý chyběl. Jinak souhlasím s postřehem p. Zaise ohledně karvinských diváků, fandili i za nepříznivého stavu a to nejen nějaká skupina vlajkonošů.

•  16. 09. 2017, 18:42 • 
(0 odpovědí)

Bravo, bravo, bravo. Jako dlouholetý fanoušek Sigmy, musím konstatovat, že jsme si to za tu bídu v posledních letech zasloužili. Vidět pět gólů na hřišti soupeře v první lize, to tady už dlouho nebylo. Klukům musíme poděkovat, poblahopřát a držet palce, ať se daří, jen tak dál.
Jeden postřeh na závěr mého příspěvku. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale v Karviné, za stavu 0:2, tedy pro Sigmu. Ve chvíli, kdy karvinští hráli opravdu pod psa. Tak jim fanouškové fandili. Povzbuzovali je. To bych chtěl zažít někdy v Olomouci.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná