Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  16. 08. 2015, 18:54 • 
(1 odpověď)

Tak toto kolo skončilo a máme 15 příčku 3 body což značí sestup.A přijde Sparta, Jihlava, Plzeň a Zlín,kolik bodů nám tyto tři kola přinesou????Nelze spoléhat že mužstva nad námi budou ztrácet.
Takže je to na pováženou a pokud v 8 kole budeme mít 4 body bude to hodně špatné.
Přístup hráčů a jejich bojovnost,zatím spíše napovídá že se s této šlamastiky asi těžko dostaneme.
Jak jsem psal již dříve,myslím si že několik hráčů nemá to morálně a srdce které bije jen pro Sigmu a doposud mi jen potvrzují co si myslím.

•  16. 08. 2015, 09:46 • 
(0 odpovědí)

Začíná se zde v rozhovorech tak trochu alibisticky vymlouvat na smůlu a okolnosti které nevedou v bodové hody.
Tvrdit že máme nato potrápit i silnější mužstva,je sice hezké ale potrápení druhých body nepřinese.
4 kola. 3 body.14 místo zatím.!! To je matematika ze kterou nemůže být nikdo spokojen.Výkon hráčů jako celku nelze hodnotit pozitivně,jelikož druhá domácí ztráta mluví za vše. Následující kolo a Plzeň?? I když také má potíže??
Pak Jihlava doma a následný výjezd na Spartu to jsou 3 nejbližší kola které nám těžko přinesou větší uspokojení a to již bude 7 kol za námi a je otázka jak bude vypadat tabulka.A následně doma Zlín!!! Nevím zda bude někdo po 8 kole spokojen, ale mám velké obavy že je propast před námi a to hodně velká.Je také na pováženou zda příchody hráčů jako posil,jsou adekvátní,když jediný kdo se jeví slibně je brankář Buchta. Neznám okolnosti a pohnutky k tomu to posílení.Je zde otázka zda jsou tito hráči vůbec k něčemu,když prakticky nehrají,Moulis nastupuje za B a Štěpán čeká na zařazení do sestavy. A Helenár ????Jak jsem již několikrát psal je na pováženou zda někteří hráči na ligu mají,zda jsou schopni bojovností , srdcem , odhodláním ,udržet Sigmu v Synot lize i v následujících ročnících.
Jako celek je tento tým zatím zklamáním alespoň pro mě,neb si myslím že máme kvalitu nato konkurovat většině mužstev.
Chtělo by to více fotbalového myšlení ,přesné přihrávky,zodpovědné bránění bez excesů a tu střeleckou impotenci prolomit.
A Povzbuzování hlavní tribuny,to do hráčů nedostane být zodpovědný a bojovnější z touhou za každou cenu zápas dotáhnout do vítězného konce,to musí ono samy chtít.

•  16. 08. 2015, 05:43 • 
(0 odpovědí)

Podle mého názoru zatím nejslabší výkon Sigmy v této sezoně. Nasazení v žádném případě ne 100 procentní, kombinace chabá. Tentokrát nevynikl ani Honza Navrátil, nebyl evidentně ve své kůži.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná