SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  21. 02. 2016, 14:09 • 
(0 odpovědí)

Trpělivost olomouckých fanoušků je obdivuhodná, vždyť fotbalová bída trvá už několik roků, z fotbalu byla radost naposledy, když P. Uličný převzal tým k záchranářským pracím. Na samotných hráčích je vidět, že je fotbal nebaví, nehecují se, kapitán má dost starostí sám se sebou, aby ještě povzbuzoval druhé. Opravdu by mě zajímalo, kde je zakopaný pes, hráči nám to asi neřeknou, tak to padá na ně.

•  21. 02. 2016, 12:52 • 
(0 odpovědí)

Včerejšek v Brně byl totální kolaps!!!
Krásný fotbal,z fotbalovým myšlení,jistá obrana,střed nekompromisní,křídla rychlá v nábězích,přesné přihrávky na pár doteků,přístup v bojové formaci k soupeři,víra hráčů v samu sebe a své umění, Mnoho akcí a střel na soupeřovu bránu,a hlavně a to je nejdůležitější touha vyhrát a v boji o body kdy zazněl pokřik Já jsem SIGMA

TO VŠE TAM VČERA NEBYLO A MNOHÉ NEBYLO ANI V TĚCH ZÁPASECH MINULÝCH.
Co z toho vyplývá?? je to bída,která se táhne již přece dlouho a není na konci slunce radosti ze zlepšení. Zahrávat si z vírou fanouška je hazard .Copak je to mnohým jedno??? Odpovědi
si zodpovězte sami.

•  21. 02. 2016, 10:12 • 
(0 odpovědí)

S Jihlavou samozřejmě hrajeme venku (to jsem se upsal), ale jestli ten zápas nevyhrajeme, tak pak už nevím s kým.

•  21. 02. 2016, 10:05 • 
(0 odpovědí)

Přestávám věřit své vlastní prognóze, že po 22. kole bude Sigma v klidu a začne se vzdalovat sestupovým příčkám. Počítal jsem, že za první dva zápasy budou nejméně čtyři body. Máme jeden. Proti Spartě a Viktorce Plzeň se budou získávat jen velmi těžko. Zůstává Jihlava, která má stejné sestupové problémy jako Sigma a Bohemka. Jestli zápas s Jihlavou zahrajeme stejně jako první zápas s Bohemkou, tak si můžeme v první lize začít balit. Potřebovali jsme se těmto dvěma mužstvům vzdálit po domácích vzájemných soubojích. S Jihlavou ještě můžeme. Je tu však jeden problém. Sigma hraje pořád stejně, tzv. profesorský fotbal. Hráči hrát umí, ale nedají do toho srdíčko, jak správně vyhodnotil trenér Jílek po zápase v Brně. My to víme už delší dobu. Na těchto stránkách se to píše neustále. Není to jen názor několika málo jednotlivců. Sem píše tak málo fanoušků, protože byl omezen přístup do diskuse. Poznatek, že Sigma nebojuje, se tu objevuje skoro po každém nepodařeném zápase, a že jich na podzim bylo. Na tribunách to vře a mluví se o tom skoro každý zápas. Tak proč to nevidí vedení mužstva a realizační tým. Musí to vidět, ale oni nevědí, co s tím mají udělat!?! Tak to tedy máme opravdu problém.

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná