Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  13. 03. 2016, 20:48 • 
(0 odpovědí)

Dopadlo to špatně, jak jsme viděli. Tentokrát bych bojovnost hráčům nevytýkal. Zarazilo mě něco jiného. Za stavu O:1 střídal trenér snad jediného útočníka Sigmy, který by mohl dát gól. Mahmutovič je typ hráče, který nemusí hrát celý zápas nic, ale když se dostane do šance, gól dá. Asi neplnil pokyny trenéra před zápasem. Nebo ten rozbitý nos? Všiml jsem si, že hráč odešel hned do šatny, trenér mu ruku nepodal, protože hráč k němu ani nešel. Někdo z těch dvou byl se střídáním nespokojen. Mahnutovič se do šance do 60´ nedostal. Proč? To je jiná otázka. Všiml jsem si však, že jak Navrátil, tak Ordoš se snažili mu tam ten balon dát. No, nevyšlo to. I ostatní hráči v záloze sváděli urputné souboje, Plšek a Falta zcela určitě Spartu zaskočili. Ševčík hrál slibně. Buchta vynikající. Ovšem obrana? To je katastrofa. Jak může někdo dělat kličku Krejčímu na hranici vápna? Radakovič zahraje spoustu akcí perfektně. V každém zápase však udělá hrubku, po které padne gól. Na takového obránce není valné spolehnutí.
Upřímně řečeno, se Spartou jsme moc body nečekali. Naděje na udržení tady pořád je. Nejhorší by bylo, to teď zabalit a smiřovat se s druhou ligou. Ovšem práce má před sebou celý realizační tým, včetně majitelů, opravdu hodně.

•  13. 03. 2016, 20:20 • 
(1 odpověď)

Není třeba si nic nalhávat. Pouze 3 body ze Zlína můžou dát Sigmě ještě naději na záchranu. Za výkon proti Spartě se hráči stydět nemusí. A Váchova ruka byla pro rozhodčího hrozně složitým momentem. Byl jsem mezi diváky, neprotestovali ani hráči, ani diváci.

•  13. 03. 2016, 21:08 • 
(0 odpovědí)

Váchova ruka pro rozhodčího byla problém nepopírám že taky jsem ji viděl až ze záznamu problém je že na stadionu je tolik situací které nevidí 5000 diváků a vidí ji pouze rozhodčí pískne takže se mi chce věřit že být to na druhou stranu tak by to dopadlo jnak všichni by jsme se divili co se děje nadávali rozhodčímu a ve finále by byl ještě rozhodčí pochválen jaký měl oko a odpískal správně asi tak no. Už těch chyb proti Sigmě bylo dost penalta proti Liberci, Slavii a dala se pískat i proti Plzni za loket Hořavi na Stěrbu a dnes proti Spartě a mohlo to třeba být jinak. Když si vzpomenu na ruku brankáře Brna mimo pokutové území ve 3.minutě kdy vzal Mahmutovičovi šanci a k tomu počet červených pro Olomoucké hráče tak je to prostě nepoměr. To nic nemění na tom že Sigma hraje nic

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná