Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 5 komentářů

Zobrazit od data
 •  20. 03. 2016, 15:12 • 
(1 odpověď)

Ještě co bych chtěl podotknout a doplnit jak řekl p.Dostál z Holic i když toho člověka nemusím řekl to dobře ze pomoc od Sigmy nechce myslize tím hráče řekl to hezky a pravdu áčko dole béčko taky a starší dorost poslední jsem si říkal jestli není ...... přiznám se že jsem nějak mládež nesledoval mrknu a fakt a to vždy byla chlouba Sigmy vynikající mládež!!!! Sice včera v Liberci vyhráli 2:0 teď je budu sledovat trochu jak řekl p.Dostal Sigma ma dost problémů ze sebou cela Sigma od vrchu až dolu BUDÍČEK!!! Troufnu si mluvit teď za všechny fans chceme Sigmu a ne takovou která by i chciplého koně prosadila do sedla

•  20. 03. 2016, 17:45 • 
(0 odpovědí)

Jsem rádi, že sledujete naši mládež tak dlouho a podrobně. Pokud byste ji sledoval déle, tak byste věděl, že za HFK včerejší mistrovský zápas dohrávalo asi sedm hráčů, co začínali/prošli SK Sigma Olomouc, a to ještě jeden pro zranění nehrál.

•  20. 03. 2016, 15:00 • 
(0 odpovědí)

Nejsem moc zastánce tady psát ale nápišu jsem svůj 2přispěvěkpřispěvěk, je třeba se na to podívat objektivně a říct si pravdu můj názor je a to si myslím že sportu a fotbalu dost rozumím chyba je jednoznačně ve vedení a hráčích ani bych jsem nepsal, ale jak někdo může říct že za to může trenér nechápu ta sezona kdy se padalo bude už 3dokončena (myslím tu letošní která jde pořád zachránit) a kolik tu za ty 3sezony to už vedlo trenérů a to ještě letošní ani není dokončena včetně p.Mináře. o kterém si myslím kde byl tam neudělal úspěch a podělal to viz. Zlín sestup Ml.Boleslav kde jsou celkem prachy krom jedné sezony horší střed řekl bych kdo sleduje i hokej druhé takovej manažer Husička kde byl tam to posral Lebr není špatnej ale je snad zamilovaného do Mináře ten musí letět jako první klidně i Lebr nahoře se taky musí něco změnit a hráči Petr,Navrátil co jsou už střední generace a něco už odehráli a měli to vzít na sebe tak se bojí musí to tam zkoušet Ševčík které nemá v lize snad ani 5startu. Včera to bylo nadherně vidět bojovnost vše bylo ale nervozita na nich byla vidět nahrávat si to nejlíp až do prázdné aby to nemusel vzít náhodou na sebe. Hráčů jsem se hodně zastával a dost dlouho ze jsou ligový min na 6misto a časem poháry ale at už sezona dopadne jakkoliv musí přijít velké změny i v kádru klidně i kterých jsem se hodně zastával nebudu tady jmenovat. Další zápas s Baníkem je už o všechno i když těch už bylo hodně nevyhrať ten zápas na 98%sestup výhra nás vlastně jen posune do hry o naději to zachránit ale i tak když si nalejem hrnek čisté vody tak jsme si to prohráli už někde jinde a teď je jen snaha to zkusit z vrátit. Trenér Kalvoda byl dobrej, ale byla to stará škola ale trenér dobrej teď je dobrej trenér moderní je to jak jsem řek v hráčích trenérů tu bylo dost tak snad nechcete říct že všichni trenéři byly na nic, útočníci Malec koncovka úžasná ale pro mužstvo nulovej pohyb po hřišti a celkové pracovitost pro tým na bode mrazu je to hráč když musíš dať gol tak na posledních 10minut a Mahmut nebojuje katastrofa nechal bych ho na lávce a třeba si to uvědomí, na hrot číslo jedna momentálně Choras PS:musíme věřit nic jiného nezbývá

•  20. 03. 2016, 11:24 • 
(0 odpovědí)

No tak Jílkovo hodnocení zápasu.Opět alibistické nepřesné,sebestřední a k ničemu. Pokud nebude mít koule přiznat sám stav věci nikdy ,nikdo nebude jeho slova brát vážně . Tvrdit že včera Sigma hrála bojovně ,to chce odvahu.jelikož pokud by byla bojovná, tak oslabený Zlín musí přehrát,což po jejich oslabená bylo takřka obráceně. Když vezmu score na šance,vyhrané souboje,přesnost přihrávek a postup na branku tak Zlín byl lepší a byl jsem ta tak vím o čem mluvím.Posledních 10 min tlaku ze strany Sigmy je málo a v naší střelecké impotenci jen křeč. Mahmutovič včera ?? bída a zmar hvězdného útočníka. Hodnocení Trenéra Jílka je jen alibistické schvalování výkonu při zápasu bez jaké koliv sebekritiky,jelikož on je zodpovědný za hráče. Pak je jasné že hráči bez restrikcí a objektivní kritikyvnebudou odvádět při zápasech na co mají. Nikdo nemůže tvrdit že kvalitu team nemá,jak tvrdí trenér Jílek,stačí zhodnotit práci na hřišti při zápasech z Plzní a Spartou,Kde bojovnost a i ta kvalita většiny byla vidět a byli jsme důstojným soupeřem, Je to je alibistické zastírání vlastních chyb a neschopnosti,jakým koliv způsobem team motivovat a důkladně připravit na soupeře.no hráči jsou na hřišti,ale on je tam od toho aby jim vštípil základy,motivaci,herní dovednost kterou umí ale nedokáží ji přenést do zápasu,
Opět budeme čekat na další zápas zda se nestane zázrak,jenže ty se nedějí,
A pokud mužstvo nepracuje dle jeho pokynů jak jsem kdesi četl,je to on a vedení aby tento stav napravily jenže vedení je neviditelné,a trenér alibisticky bez koulí a nepojmenuje přesný stav v mužstvu a tvrdit bohužel kvalitu nemáme,je bezpředmětné. On je od toho aby tu kvalitu z hráčů vytáhl a pokud to neumí,?? nemá tam co dělat,
Spoléhat že se chytnou v utkání z Baníkem???Už se spoléháme celé dosavadní jaro že se už konečně chytí a budou bodovat, Včerejší zápas ukázal křeč,nemohoucnost a špatné přípravy na zápas trenérem a také špatným složením základní sestavy kdy sestava z Plzně a Sparty byla opět jiná,Což je další problém,Někteří Hráči kteří vnikali opět nehráli,Proč??????

•  20. 03. 2016, 08:06 • 
(0 odpovědí)

Je smutný pohled na to, že ligový fotbalista nedokáže několikrát po sobě kvalitně odcentrovat, že 2x hned po sobě přihraje hráči soupeře téměř do vyložené šance. Co chlapci dělají na trénincích?

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná