Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  31. 03. 2016, 20:15 • 
(0 odpovědí)

Tak nás čeká zápas o existenci v lize,pokud se zvládne šance na udržení se zvýši,pokud ale nebudou 3 body,jeden bod je málo,je jasné co bude následovat příští sezonu,což již známe. jen mě zaráží ,že vedení je stále v klidu žádná reakce na bídu a zmar co doposud vládne v Sigmě Olomouc.Majitel,akcionáři,sponzoři,jako by nebyli neviditelní,potichu,což nahrává spekulacím a různým teoriím .To mlčení zavdává za pravdu tomu všemu.Tak kde je cíl a jaké kroky jsou a nebo budou proto učiněny????? Odpovědi se stejně nedočkáme.Je pak otázka zda těm v Sigmě jde o udržení dobrého jména a setrvání v Synot lize.

•  31. 03. 2016, 12:41 • 
(1 odpověď)

p.Jílek proč jsme nakoupili hráče když sedí na lavičce,když tam stavíte takového hráče jako je Petr.Ten řekl,že za Sigmu druhou ligu hrát nebude.Prosím vás pošlete mi kopyto já mu dám motyku a může kopat u mne na zahrádce tam bude aspoň trochu k užitku.

•  31. 03. 2016, 18:28 • 
(1 odpověď)

Dobrý den, děkujeme za váš názor. Jenom s dovolením dotaz - jak jste přišel na to, že Jakub Petr řekl něco takového, co zde zmiňujete?

•  31. 03. 2016, 08:00 • 
(0 odpovědí)

V několika minulých dnech nabídla Česká televize pohled na zápasy druholigových týmů. Jen tak ze zvědavosti jsem chvíli zhlédl souboj Třince s Opavou. Nechci hodnotit úroveň utkání, ale zamyslet se nad „stadionem“ kde zmíněný mač probíhal. Jakási travnatá plocha kdesi v lesoparku mě šokovala. Když si uvědomím, kam by zase mohli a to zatím píšu, mohli, protože naděje umírá poslední, zajíždět naši borci v příštím ročníku je mi s toho smutno. Pokud si někdo dá tu práci a věnuje čas byť jen po internetu, prohlídnout si tyto druholigové stadiony tak mu bude povětšinou velice smutno. Doufám, že si i toto naši chlapci uvědomují a udělají ve zbývající části sezóny maximum pro udržení prvoligové příslušnosti. Jinak je mi záhadou, proč pan Jílek ignoruje Honzu Rajnocha. Myslím, že by do obranných řad přinesl trochu zkušeností a klidu. Když zaskočil na podzim za Hubníka, mám dojem, že zase až tak moc nezklamal, ale je to jen můj názor.
Takže v pátek buďme všichni na „Andráku“ a SIGMA poďme!!!

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná