Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  09. 03. 2016, 22:02 • 
(0 odpovědí)

V jiných klubech pokud je výkon špatný a nejde dlouhodobě nahoru , hledají alternativy ,třeba stopka na výplaty,ultimáta,nebo srážky ze mzdy,povětšinou je to směs všeho.U nás??? Tady nikoho nezajímá stav v tabulce,trenér neví kudy kam,tak jen pořád dokola hlásí při tiskovkách kraviny bez významu.Veřejně ještě řekne že hráči hráli dobře nebo bojovnost tam byla,Kravina!!! KALVODA ten aspoň dokázal pojmenovat stav věci a zanic se neschovával a jeho výměna??? nepřinesla nic nového,naopak myslím že hra má sestupnou tendenci.Pro fanoušky se tu nic nedělá,za Kalvody byly turnaje fanoušků z hráči,byli besedy fanoušků z hráči a vedení trochu komunikovalo. Tedˇ????Nic mlčení a hraní si na já nic já muzikant .
Jsou 3 body jak to může dopadnout.
1: sestoupíme a bude zde zase hnus a 2 liga a problémy nezmizí.
2: zachráníme se a stejný problém budeme řešit zase za rok,neb vedení jak je evidentní nemá zájem cokoliv v tomto stavu podnikat
3: sestoupíme a budeme sestupovat dál dokud se nezastavíme na dně nějaké 3.4 ligy a problém nezmizí.

Je otázka co s tím???
jedna možnost je,Jelikož fanoušek je jen platící sponzor,je jedno jak to dopadne ,jelikož sponzorů bude i nadále ubývat,tak i fanoušků.Proto by asi nebylo od věci začít diskutovat co by přineslo odstoupení vedení a hledání nového majitele.Nechci zažít to co zažívá Baník ,kdy je totálně na dně,jen s tím rozdílem ,že již má výhled do budoucna v podobě nového majitele který si jistě ,když investoval nemalé prostředky,přivede zodpovědné lidi,kteří fotbalu rozumí.
Což u nás, si nejsem až tak jistý,jelikož vše co se událo od sestupu,neukazuje že bude v Sigmě v dalších letech líp.
Jde hlavně o majitele,pokud něco vlastním,např.fotbalový klub,mělo by mi záležet ,aby onen klub byl úspěšný,když do něj cpu nemalé prostředky. Teda i půjčuji na docela dobrý úrok,který jednou bude muset být zaplacen.Z čeho?????
Když rok co rok tím že fotbalový klub SK Sigma ztrácí na hodnotě díky sestupům,aférám a v neposlední řade v letošním ročníku i výsledkům. Jakou má cenu dál se trápit,jaku má cenu hledat podporu veřejnosti a fanoušků.když není zájem uvnitř klubu????Kdyby ano ,měli být učiněny nějaké kroky k nápravě a posunu v tabulce.Což se učinilo,na postu trenéra,který v dnešní situaci a bez zkušeností o přežití v Synot lize nemá žádné zkušenosti.Vyměnit trenéra Pivarníka za 4 místo,kdy mohlo jít i o boj o pohárovou Evropu byl nekoncepční a špatný krok a od té doby se se to táhne a frustrace se prohlubuje.Je zde otázka co máme my fanoušci očekávat v dalších letech,když jsme také sponzoři????

 •  09. 03. 2016, 09:57 • 
(0 odpovědí)

Rozebírat, kdo by měl, nebo neměl hrát asi k ničemu nevede. Ale odpovězte si všichni pro sebe upřímně, jestli byste za takovou bídu, co Sigma v některých zápasech předvádí (Brno, Jihlava), dali coby případní sponzoři do klubu své peníze. Já v tom okamžiku vidím i těch 120 Kč za vstupenku jako příliš. A to nemluvím o těch, kteří cestují za zápasy ven. Vůči těm, před kterými se skláním, jsou výkony hráčů plivnutím do tváře.    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná