SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 6 komentářů

Zobrazit od data
 •  10. 04. 2016, 20:56 • 
(0 odpovědí)

Taky jsem z výkonů Sigmy zklamaný. Ale Liberec je na třetí příčce hned za Spartou a Plzní. Sigma momentálně nemá na to, aby proháněla špici tabulky. Jasně že už je skoro pozdě, když se nebodovalo tam, kde se mělo.
S tím že to bude zázrak, pokud se Sigma zachrání, souhlasím. Taky se budu, ač ateista modlit. Na druhou stranu, je to už několik let trápení. Třeba se musí pročistit krev, aby tu bylo zase mužstvo pro první ligu.
Teď musí Sigma doma vyhrávat. No, tak to bude zase drama. Slavka je hned za Libercem. Aspoň se uvidí, jestli na tu ligu máme, nebo ne. http://www.sigmafotbal.cz/diskuse/

•  10. 04. 2016, 17:16 • 
(1 odpověď)

Pořád dokola: "ze začátku špatně potom dobře, ale na body jsme nedosáhli.... musíme, musíme, musíme. Je snad jasné, že už asi není kdy a s kým. Angažování pana Jílka byla sebevražda, nezkušený trenér mládeže bude po sezóně s díky vyhozen. Ignorace alespoň jednoho zkušeného borce (Honzu Rajnocha) do obrany, vyhození rváče a bojovníka Honzu Schulmeistera, Chorý je něco jako byl Rojka (dvoumetrová klanice neustále se válící po zemi) a parta snaživých jistě nadaných mladíků, ale bez většího fotbalového umění a myšlenky (kdo by jim to dal). Za zmínku jistě stojí ty desítky naprosto nepřesných až do nebe a do tribun mířících pasů a střel nikam….(zaujal mne jeden dotaz, co dělají na tréninku). Vedení v pohodě, protože asi už není co udělat. Jen zázrak, nebo přítomnost Boha Všemohoucího na zápasech Sigmy zachrání setrvání v elitě. Rád se budu v příštích zápasech, ač ateista modlit. Nicméně i když naděje umírá poslední, vypadá to na značnou finanční úsporu v příštím ročníku, protože permici na Karvinou, Sokolov nebo Třinec????
Takže chlapci do boje je sice za 5 vteřin, nikoliv minut, dvanáct, ale ta naděje jak jsem psal… V sobotu přijďte všichni na Slavii. Kdo ví. Zázraky se přece dějí. Nebo snad ne???

•  10. 04. 2016, 18:14 • 
(0 odpovědí)

No zázraky a pohádky se říkají dětem aby měli hezké dětství.
Navíc zázrakům se musí jít naproti a pomoci jim,což v dnešní situaci nelze,neb není kde brát
Na Slávii jdu ,mám pernametku a le půjdu s tím že nebude již o co hrát,pokaždé když jsem šel věřil jsem,a až na baník Plzeň a Spartu velké rozčarování a nasrání.Budu realista a s tím také vidím fotbal do budoucna v Olomouci.
A jílek?? největší chyba letošního ročníku,nepočínám do toho Lebra to je již dlouhodobá chyba že zde je,ale jen na půjčky a úroky,jinak to není ani Olomoučák tak nemůže mít to pravé klubové srdce které bije pr Sigmu.Pro něj jsou první prachy a úroky a jestli Sigma ztrácí hodnotu a prestiž je mu fuk,což tomu nerozumím.Prestiž z pověstí dělají peníze a potažmo výsledky.U něj je to jen hračka kterou stejně až bude zničená odhodí.

•  10. 04. 2016, 12:32 • 
(0 odpovědí)

Z optimistickým nadhledem musím konstatovat že je hotovo,čekat na zázrak?? ty se nedějí a zázrak nechodí ani mez hráči.
2 Liga taky liga,ale je jasné že už návrat nebude takový jako po prvním sestupu.Což by nebylo od věci vyměnit jak majitele,tak i celé vedení,možná na pár výjimek. Lebr je hrobař který není ochoten Olomoucký fotbal povznést na lepší úroveň,naopak pohřbívá ho svou nečinností čím dál níž, do propadliště dějin.Copak mu nevadí co se o Sigmě traduje?? Copak je hrdý na Sigmu jako majitel??? Jedeme cestou Baníku a stejně to jednou dopadne tak jak s ním,jen dluhy Sigmy budou vyšší.Měl by Sigmu nabídnout k prodeji,někomu kdo bude mít chutˇ a touhu ze sigmou pracovat a vrátit ji její Hrdé Jméno.Hlavně dokud má Sigma jako značka ještě nějakou cenu. A nevěřím že by se časem nenašel kupec. Co se týká včerejšku?? na co hodnotit,nehodnotitelné.Pořád stejná Hra,nasazení,touha po vítězství,obětavost a hlavně dokázat to že Sigma do té elitní patří.Zdejší sestava hráčů A týmu je na pokraji sil a zoufalství a trenér není ten co by měl schopnost to nějak změnit
Chyby vedení se opakují rok co rok,bezpředmětné příchody hráčů,bez výkonu,fotbalového myšlení a jakého koliv umu.snad nějaké pozitiva jsou,ale ty zabředly do srabu celého týmu a není nikdo jako tahoun toto zlomit. Copak Sigma nemá chlapa co má koule,který dokáže pojmenovat správný a přesný stav věci??? A říci na rovinu co nás čeká a nemine???? NEMÁ Což je strašné a alarmující. Majitel a celé vedení ze svojí hluchotou ,neslyší náznaky a navíc i osleply,tak nemohou vidět podstatu srabu v Sigmě.
Pokud někdo bude Oponovat že bez Lébra by fotbal v Olomouci zanikl,z malé části se dá i souhlasit.Jan je potřeba si položit otázku kam jeho schopnosti,vůle a chutˇ Sigmu dovedli a také si nato povědět.

•  10. 04. 2016, 10:44 • 
(0 odpovědí)

Je třeba si zřejmě nalít čistého vína - záchrana se dostává na úroveň zázraku. Jinak zápas v Liberci se mi nechce hodnotit, je to pořád dokola.

•  10. 04. 2016, 00:21 • 
(0 odpovědí)

Tak já to říkal Laďovi už na fotbale a psal i na facebooku a napíšu i tady. Baník má nového majitele novou perspektivu a tak se fanoušci mají čeho chytit čemu věřit a tudíž důvod se vrátit a ukázat že za Baník dýchají!!! Kdyby nedošlo ke změně majitele tak by jich tolik nepřijelo.
No a co by pomohlo Sigmě? Třeba změna ve vedení například nový majitel který by přinesl světlo na konci tunelu a třeba i šanci na návrat na příčky které by Sigmě slušely. A to by třeba přineslo i návrat těch fanoušků kteří zanevřeli. Pokud to tady povede Lébr tak se staré dobré časy nevrátí a bude pokračovat pád na úroveň Hradce Králové Českých Budějovic a pod. Jediné co zůstane tak stadion!!! Ať byl Kubíček jakej byl tak budeme vzpomínat

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná