Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  19. 04. 2016, 21:39 • 
(1 odpověď)

Ano přiostřilo,ale proč,? Sigma na sestupových příčkách-už zase, snaha hráčů je ale nestačí to,chybí srdcaři co by dokázali zatnout zuby a jezdili při zápase po zadku až na krev. viz Šumák,Varadi a jiní co zde již nejsou.Chybí ti co by to dokázali, zvládat tlak. Když se něco napíše proti vedení,trenérovy, kritika, nebo dluhům co Sigma má ,je hned smazán adminem. Komunikace ze stran až na několik obecných článků.což všichni znají ,není žádná informace,co je a jak se toto hodlá řešit. Mimochodem mám zamezen přístup psaní příspěvků na faceboku Sigmy,což taky dokládá,že se kritika netrpí,ale informace Od vedení Sigmy, co by zajímala obyčejného fanouška,není žádná.Pokud odpovědní spoléhají že fanoušci budou jen platit vstupné na zápasy a budou se v tichosti smiřovat ze stavem který již delší dobu panuje v Sigmě, je to spoléhání mylné ,neb fanoušků ubývá a nemíní se smiřovat s tím co se děje.Znám hodně lidí co Sigmě fandí ale odmítají chodit na zápasy,proč asi???? Dnes jsem četl zase článek jak nás rozhodčí zařezávají,jenže se to děje spoustu let a tedˇ na jaře se to stupňuje. Jenže pokud Klub nebude podávat oficiální stížnosti a nějak neustále intervenovat na FAČRU,budou si sem i nadále jezdit rozhodčí hrát svá představení.A tvrdit že to ničemu nepomůže?? tak na co se Sigma honí za záchranou a body???? nevěřím že není obrana proti tomuto,ale to se musí chtít!!!! je mi jasné že zase budu zřejmě smazán ale dehonestace?? nikoho dehonestuji tímto psaní a pokud ano zajímalo by mě jak a čím. To že je Sigma zatížená dluhy je známá věc stačí se podívat na net,a i předchozí účetní uzávěrky.Proč????? Sponzoři odešli a noví nejsou,nevím ale dobrý hospodář dokáže kalkulovat a někdy se díky tomu podaří přivést dobrého majetného sponzora.Ti co zde byli a nejsou většinou přesedlali k Hokeji,Proč?? Taktéž odliv fanoušků je znát,že Kohoutům přibyli,Proč???? Ještě bych chtěl podotknout jeden fakt,copak se dělá pro fanouška?? jaká aktivita je konána pro veřejnost a fanoušky ,aby se narovnali vztahy klubu s nimi??? A pokud někdo bude tvrdit že to není jednoduché a nejsou na to peníze??? Ty ani tak moc potřeba nejsou,Sigma má hřiště, nevěřím že pokud by se uspořádala nějaká akce pro děti a rodiče a tím i fanoušky fotbalu že by nepřišli. A možná by se i nějaký sponzor nebo podporovatel těchto akcí do budoucna našel.Ještě loni se konaly dva zápasy fanoušků z hráči,byla to paráda,všichni si to užily a všichni byli spokojení.Proč to letos nejde?? nevím. Čeká nás další těžký soupeř ale stále se snažím věřit. Dle deklarace trenéra je cíl ve 3 zápasech 4 body,nevím zda to bude stačit na záchranu,ale dle mého už moc kol nezbývá na sbírání bodů které by nás zachránily.

•  19. 04. 2016, 20:20 • 
(0 odpovědí)

Příspěvek byl smazán, protože porušoval Pravidla diskuse.
Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná