1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 5 komentářů

Zobrazit od data
 •  02. 04. 2016, 10:20 • 
(1 odpověď)

Ještě dodatek. Zklamání jen s přístupem fanoušků. Moc lidí nepřišlo a i kluků v kotly byla polovina, což si myslím k výsledku škoda. Atmosféra mohly byt větší. To fandění můžeme Baníku závidět. Mám na mysli skandování. To ostatní bohužel Baníku jen škodí.

•  02. 04. 2016, 10:51 • 
(1 odpověď)

Se vším, co napsal p. Medek můžu jen souhlasit. I já jsem zklamaný (a to je dlouhodobější problém) účastí a fanděním fanoušků. Obdiv, jaké množství fanoušků přijelo z Ostravy fandit mužstvu, kterému už nemůže pomoci k záchraně ani zázrak. Chování některých z nich, to je, bohužel, už ohraná písnička.

•  02. 04. 2016, 10:15 • 
(0 odpovědí)

Po vlně kritiky dnes musím pochválit. Včera bylo vidět po obdržené brance po zbytečné parádičce a smolném vlastním gólu na vyrovnání, ze strany kluků evidentní snaha, bojovnost i fotbalovost, to co nám doteď chybělo. Včera kluci hrály za Sigmu, nás fanoušky a hlavně srdcem. Krom 5 minut po přestávce, kde jsme do 50.min byly myšlenkami snad v šatně byl výkon velice dobrý. Takto se hraje o záchranu, výborný týmový výkon a za to klukům Děkuji.

Teď individuálně. Dnes po dlouhé době chválím Kubu, bylo ho vidět, bojoval jen tak dál.

Ordži, jak psal Ivan Horák, první půle se ne úplně dařilo, ale opět dokázal, že je ten pravý vůdce a jeho výkon byl výborný, Míšo super.

Velká chvála Petr Ševčík. První gól, výborný výkon a ten vlastenec, jen kopa smůly.

Potěšil mě trenér střídáním. Tentokrát Tomáš Malec dostal trochu víc času a snad Vám trenére ukázal, že na to má a je to útočník, na kterém by se mělo stavět. Tomáši gratulace ke gólu.

Zakončím to, velké díky celému týmu a teď se kluci odrazit k té záchraně!!! a do Liberce sebevědomě pro nějaký bodík.

•  02. 04. 2016, 07:26 • 
(0 odpovědí)

Tentokrát M. Ordoš ukázal obě tváře současně. V 1. pol. množství ztracených míčů, zanadával jsem si a určitě jsem nebyl sám. Ale jinak zaslouženě muž zápasu a tentokrát doslova. Sigma vybojovala naději a teď je potřeba přidávat body.

•  02. 04. 2016, 08:02 • 
(0 odpovědí)

Petr se nechal slyšet, že by mezi elitou raději zůstal a kývl na hostování ve Slavii.
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/jakub-petr-sigma-olomouc-088-/fot_dsouteze.aspx?c=A150307_134004_fot_dsouteze_ber

Stačí? Psalo se po návratu ze Slavie a jeho brance do sítě Varnsdorfu a nikdo mi nevymluví že to nebyla pravda

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná