Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 11 komentářů

Zobrazit od data
 •  20. 04. 2016, 17:36 • 
(0 odpovědí)

Žádám ADMINISTRÁTORA FACEBOOKU SK SIGMA O vysvětlení proč mi byla zablokována možnost psaní příspěvků na Facebooku???? Děkuji.
A doufám že admin najde odvahu a odpoví mi.Děkuji

•  20. 04. 2016, 15:15 • 
(1 odpověď)

Hm opět smazan tak nevím můžete mi napsat proč? No tak dobrá chválím vás tam všechny děláte to dobře a třeba za 3 roky bude co slavit. Už vidím ty ódy 100 let klubu krásný dárek jsme si daly slavný postup do nejvyšší soutěže. Škoda že v nějaké Plzni která neznamenala nic se to slavilo titulem

•  20. 04. 2016, 18:10 • 
(0 odpovědí)

No a proč by se to nemohlo podařit v Sigmě. Já to vidím takto 15/16 sestup, 16/17 hladký postup zpět, 17/18 pohár (jenom evropská liga) 18/19 titul!!!! Tak teď tu O červené Karkoulce....

•  20. 04. 2016, 13:54 • 
(0 odpovědí)

Nevím zda nebudu zase smazán ale tímto příspěvkem nikoho nedehonestuji,neurážím a ani neporušuji žádná pravidla tohoto fora. Ale z příspěvkem Richard Kuzikowský plně souhlasím,co se týká V jeho příspěvku Romana Pivarníka??? Jeho návrat se rovná Science fiction pohádce. Jak fanoušek má toto v podvědomí , byl PAN trenér Pivarník odvolán ze 4 místa v tabulce a jak to od jeho odchodu zde vypadá?? Ví každý!!! Hrozí sestup již druhý od tohoto odchodu. Ubývají sponzoři,fanoušci a všeobecná nálada a pohled na Sigmu je jinde než by si fanoušek přál.Co se týká Trenéra Jílka??? napsal jsem již svůj názor a byl jsem za něj smazán,ale je totožný jak popisuje v příspěvku Richard Kuzikowský , v odpovědi Jiří Kubíček.Co na toto říci,není to jen názor jednoho a mnohých odborníků co se fotbalem živí,jen reakce na toto z patřičné kroky nejsouí žádné.

•  20. 04. 2016, 13:39 • 
(1 odpověď)

Ríšo souhlasím s tebou p.Nečasem a p.Machem.Richarde je to jak unás drž hubu nediskutuj jestli máš 20 nebo 60 let.Ten Admin mi připomíná jednoho arogantního poslance kterého se musí poslouchat a toje(Kalousek).Nevím v kterém roku to bylo a já chodím na Sigmu co hrávala naše nejlepší hvězda a to byl Niki Lauda.Podle mého názoru pánové kteří jsou teď u vedení by mněli zavčas potichu odejít.

•  20. 04. 2016, 13:43 • 
(0 odpovědí)

Jo Niki a taky Beznoska, Příložný, Šíma, Drulák.... vždycky tu byla alespoň jedna osobnost, tahoun. Vzpomínám jak dal Příložný gól přes celé hřiště vyběhnutému gólmanovi, ale to je už dávno.

•  20. 04. 2016, 12:48 • 
(1 odpověď)

Dnes vyšel v deníku Sport rozhovor s Jiřím Kubíčkem poslední dvě otázky byli k Olomouci. Bohužel nemám čas na netu to hledat tak jen přepis protože nevěřím že by Sigma tento rozhovor někde na facebooku nebo zde vyvěsila.
Z rozhovoru Richarda Šímy s Jiřím Kubíčkem:

KDYŽ JSME U OLOMOUCE KDO BY PODLE VÁS BYL V TÉTO CHVÍLI IDEÁLNÍM TRENÉREM PRO SIGMU?
Neváhám ani půl vteřiny Roman Pivarník! Sigma by za ním měla přijít, pokleknout požádat za odpuštění, že ho před lety nesmyslně propustila a získat ho zpět. To je mimořádně inteligentní a navíc vzdělaný trenér z něhož může být za pár let silný sportovní ředitel.

OLOMOUC MÁ VZDĚLANÉHO VÁCLAVA JÍLKA JAK SE VÁM JEVÍ?
Jakkoliv si Václava Jílka jako trenéra a odborníka vážím, hraje -li mužstvo o záchranu , klub nesmí nikdy na místo odvolaného trenéra přivést takového který nemá jako hlavní s ligou a tím méně s bojem o záchranu žádné zkušenosti. To byla velká chyba!!!

A já jenom souhlasím.

•  20. 04. 2016, 13:59 • 
(0 odpovědí)

Jenom moc nedehonestujte, protože v Sigmě je vše v nejlepším pořádku. Nebo budete pokárán před nastoupeným stadionem. Nebo budeme mít příští sobotu vytrhané sedačky na našich místech. Nebo co takhle zákaz vstupu na stadion Sigmy a pro celou rodinu. Já to slovo dehonestace slyšel poprvé v životě a už ho nesnáším. Je lepší někoho ponižovat, urážet, snížit význam, vážnost něčeho, znevážit, zlehčit, pomlouvat než ho dehonestovat. Jo když jsme u toho slovíčkaření. Admin čili administrátor je správce. Jak si vzpomínám na jeden film Postřižiny tak tam říkali: "musíte se víc snažit pane správce" Tak se snažte a deletujte a deletujte a deletujte.....(od slova delete)

•  20. 04. 2016, 12:44 • 
(1 odpověď)

Příspěvek byl smazán, protože porušoval Pravidla diskuse.
Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.

•  20. 04. 2016, 12:46 • 
(0 odpovědí)

Tím že dehonestují a kazí jméno klubu myslím přístupem. A ještě k té permici pokud mi ji teda prodáte.

•  20. 04. 2016, 07:10 • 
(0 odpovědí)

Zdravím Vás, píšete: "Dle deklarace trenéra je cíl ve 3 zápasech 4 body, nevím zda to bude stačit na záchranu." Zřejmě je kalkulace taková. Potom čeká zápas se Slováckem, tam se domluvit protože jim půjde o houby, záchrana v pohodě do poháru daleko... a maličkost porazit Bohemku. I takový scénář si dokážu představit. Na závěr příspěvku chci říct, že to je čistá fikce a jakákoliv podobnost s nějakou fotbalovou soutěží či praktikami v ní je čistě náhodná...

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná