SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 10 komentářů

Zobrazit od data
 •  23. 04. 2016, 16:52 • 
(1 odpověď)

Včerejší výkon Sigmy v MB to byla BLAMÁŽ. Kluci z Olomouce si přijeli do MB zahrát fotbálek. Že se bojuje o záchranu, nebylo poznat. Nasazení např. hráčů Bohemky - to je neskutečný rozdíl. Asi by bylo úplně normální, kdyby byl odvolán trenér. Otázka, co by to v této situaci řešilo.

•  23. 04. 2016, 11:35 • 
(0 odpovědí)

Dále ještě chci dodat ,jak chce řešit vedení včerejší prohru ,kdy se sice prohrálo,to se stane,ale jakým způsobem,navíc i Trenér Jílek poukazuje na některé věci které k tomu vedli.Co bude klub dělat proto aby se ve zbývajících kolech bodovalo a tím se zkusilo udržet se v lize Děkuji za odpovědˇ

•  23. 04. 2016, 11:13 • 
(0 odpovědí)

Děkuji Adminovy za odpovědˇ Ano nadávky a dehonestace zde nepatří a byl jsem na tiskovce na začátek jara kde byli uvedeny cíle pro jarní kola.Cíl byl udržet se v lize. Jen si myslím situace změnila ,sice teoretická šance je ale nemáme to ve svých rukou.Kdy nejde spoléhat že budou soupeři prohrávat a svá místa nám přenechají. Otázka zněla co se děje z klubem ,hráči a celkovou hrou??? proč Klub nepodal oficiální stížnosti po zápasech kde byla několikrát Sigma poškozena rozhodčími?? Když i Trenér Jílek toto kvitoval v jednom ,myslím posledním rozhovoru. Proč třeba když je vidět že to některým hráčům nejde a nevěří si ,nejde využít posily které jsme přivedli?? Viz třeba Štěpán??? který je rychlostní typ a v jiných klubech byl prakticky oporou. Jaký je cíl Týmu B který je také na sestupových příčkách a i On má potíže bodovat.. Myslím že situace se od tiskové konference na Jaře změnila,až na pár zápasů i když se nebodovalo,kde výkony týmu byli dobrý , je výkon mužstva tristní,Proč?? Proč vedení klubu nereagovalo dříve z restrikcemi jaké známe z druhé ligy,které byli učiněny ,k tomuto nepřistoupilo dříve třeba po utkání v Brně nebo Jihlavě??? Pokud jsou stejné cíle jako na začátku sezony udržet se v 1 proč přichází k nějakým krokům teprve tedˇ viz Buchta a Hála. A také mě zajímá ,jak bude vedení reagovat v případě dalšího setupu do druhé ligy,což v dnešní době a situaci je věc více než ke komunikaci.
Pokud by toto Klub a jeho představitelé průběžně komentovali , myslím že, pokud by měla veřejnost a fanoušci dostatek informací nejen k tomuto co zde píši,kontroverzím na tomto webu a urážkám by se dalo předejít.Člověk je tvor chybující a pokud se cítí ohrožen a tím myslím i k jeho vášni,má tendenci hledat odpovědi sám ,kdy mohou jeho reakce přejít k urážkám. A fanoušci jako já se cítí ohroženi z jeho vášní k fotbalu Tíhnoucí k SK Sigma Olomouc.
Nejde jen poukazovat že se někde před Jarní sezonou něco deklarovalo,ale je potřeba odpovědět na situace které nastali,kdy tato deklarace začíná být nenaplněna a vyjadřovat se k situacím které nastali a nastanou. To byli takřka mé otázky v příspěvcích ,kdy odpovědi neznám ani já a ni nikdo jiný z Fanoušků.
Děkuji za odpovědˇ

•  23. 04. 2016, 09:05 • 
(2 odpovědi)

Jejda koukám že po včerejším skvělém fotbalovém představení SK Sigma Olomouc a mojí kritice ve které jsem neužil žádné sprosté slovo vlastně jedno že se obrana může po... když se na ní valí jeden útok za druhým, po té co jsem dostával na příspěvky jeden lajk za druhým jsem dostal na facebooku stopku takže mi ji klidně dejte i tady. Takže musím napsat toto. Sigma podala včera výborný pohledný výkon kterému se dalo pouze zatleskat. Dále bych se chtěl zeptat jestli mi prodáte na příští sezonu pernamentku kterou si kupuji od doby kdy je stadion na sezení a hodlám si ji koupit i na druhou ligu jako před dvěma lety děkuji za odpověď

•  23. 04. 2016, 09:17 • 
(0 odpovědí)

Nejste sám kdo má stopku,i já byl poctěn a těm permanentkám???? Také ji asi nedostanu,ale zase na druhou ligu bude vstupné levnější tak to bude perfektní. Je vypovídající,jak se stav fanoušků z klubem narovnává a rezonuje.Dobrá práce jen tak dál,budou plné ochozy i v druhé lize.

•  23. 04. 2016, 09:19 • 
(2 odpovědi)

Dobrý den. Děkujeme za váš názor, ale trošku se, Richarde, pletete. Pokud máte potřebu komukoliv z SK Sigma Olomouc nadávat do idiotů a blbců, jako jste učinil, tak to na oficiálním klubovém FB profilu, ani zde na klubovém webu, není přípustné. Jak už jsme vysvětlovali před pár dny jinému fanouškovi, jsou neoficiální weby a FB profily, kde nadávky správcům nevadí a nechávají je být, na oficiální klubových jsou nepřípustné. Hezký den

•  23. 04. 2016, 09:37 • 
(1 odpověď)

děkuji i já za odpovědˇ i když nebyla určena pro mě.Dáváte nám návod a cestu kam přesídlit na jiné weby fanoušku,a nebylo by lepší kdyby klub a jeho představitelé reagovali na výtky které jsou již delší dobu nejen zde??? nebylo by lepší kdyby odpovědní po pravdě řekli jak to z klubem myslí a co nás do budoucna čeká??? myslím že těmito kroky by jste předešli jak spekulacím a i nadávkám,Nemusela by být tak vyhrocená situace v názorech a vše by bylo jasné.Odkazovat fanoušky na jiné weby než je tento diskuzní je sice hezké ale tím frustraci z nevědomosti co se z klubem děje nezamezíte,naopak,bude se ta propast fanoušků a klubu více prohlubovat.Nečekám pravdivou odpovědˇ,nečekám žádnou odpovědˇ,jelikož zde se neodpovídá

•  23. 04. 2016, 09:48 • 
(0 odpovědí)

Dobrý den Radku, díky za váš názor. Mícháte ale dvě rozdílné věci, to, co zmiňujete, nemá nic společného s tím, že někdo může jen tak urážet kohokoliv z SK Sigma Olomouc na klubovém webu, případně jiných oficiálních klubových informačních kanálech. Takže pokud chcete, nebo máte potřebu, nadávat, zde to není přípustné, jinde je to tolerováno. Jinak pokud se nepleteme, tak vy jste se osobně zúčastnil předjarní veřejné tiskové konference, která byla spojená s besedou s fanoušky. Tam vám zodpovědní odpověděli na všechny otázky, které jste měl. Hezký den

•  23. 04. 2016, 10:59 • 
(1 odpověď)

Nejsem si vědom že bych včera nebo někdy jindy někomu nadával do blbců nebo idiotů a jediné na co jsem poukazoval na výkon trenéra ve včerejším zápase a hlavně na jeho nesnahu něco změnit v poločase třeba střídáním a tak podobně. V žádném příspěvku ale neznělo že je někdo blbec nebo idiot. A nakonec bych dodat rád bych chválil ale není co ba naopak v posledních letech se bohužel musím stydět za to že jsem fanouškem SK Sigma Olomouc. Číst na forech že Sigma nemá v lize co pohledávat od fanoušků MB Zlína a dalších kteří nemají v lize odehráno ani polovinu toho co SK Sigma Olomouc je k pláči, v práci poslouchám stále co ta Sigma ta se zase předvedla co ale klidně si mě banujte v podstatě se chovátě tak jste napsal

•  23. 04. 2016, 11:03 • 
(0 odpovědí)

a na rozdíl ode mně všechno činíte anonymně ani nejste schopni poslat zprávu nechceme vás na facebooku Pěkný a hlavně radostný fotbalový víkend na zápasech SK Sigma Olomouc hlavně dorostu a B-týmu. Já mám tento víkend už zkažený protože opět přikoval tým mého srdce víc do 2.ligy. Mně to vadí vám asi ne

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná