Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  25. 04. 2016, 19:41 • 
(0 odpovědí)

Tak jsem čekal na vyjádření trenéra Jílka k hororovému výkonu proti Mladé Boleslavy a nějak se nám video s tiskovky zatoulalo.Byl jsem zvědav jak ohodnotí výkon mužstva .Co dodat ?? Hodnotit již nehodnotitelné???? Podle tiskové konference před začátkem jara bylo řečeno mnoho,každý asi ví co ,ale nějak se nám to nedaří naplňovat,jak po herní stránce,bodové a ani po stránce strategické.PROČ???
Dle vedení jak již víme ze starších prohlášení ze začátku Jara toto mužstvo má sílu,odhodlanost,na dobrý střed tabulky,ale dosavadní výkony,mimo zápasů Plzně,Spartou a i Slávii a bojovných pohárových zápasech z Plzní,výkon mužstva,nevím možná i připravenost na soupeře,odhodlanost,touha po vítězství,odolnost,bojovnost jak by se hledalo v bojích o udržení se v lize ,není takový jak by si přáli fanoušci ,je takřka opačný a nezodpovědný. Zbývají poslední 4 kola a je diskutabilní,jak budou probíhat,což nejde spoléhat nato že nám soupeři na dně tabulky bez boje místo přenechají.Naše bojovnost není žádná,i když myšlenky v hlavě možná u hráčů jsou že se musíme zachránit,jen výkon tomu ,těm jejich myšlenkám nějak nepomáhá.Když vezmu Baník a jeho odhodlání v sezoně před naším sestupem,kdy dokázali vůlí,touhou a sebezapřením nás porazit,na což si jistě všichni vzpomínáme,vrtá mi v hlavě otázka,proč mladí tenkrát z Baníku toto dokázali,a hráči sigmy nejsou schopni předvést přijatelný výkon,hodný Hráčů Sigmy bojující o záchranu.Nevím ale asi se tímto vedení nezabývá a nehodnotí,neb by muselo poznat že je velký rozdíl tehdejších hráčů baníku a dnešních Sigmy,kdy o nějaké touze,houževnatost,odhodlání,Týmový duch a to nejdůležitější,Já hraji jen pro Sigmu a ze srdcem dám tomu vše co si zaslouží,se nedá ani mluvit.Jsou zde mnozí kvalitní hráči,ale Není zde asi nikdo kdo by byl Sigmě takto odhodlán. Odchovanci co zde byli a tíhli k Sigmě,odešli,byly prodáni a momentálně nejsou zde ty osobnosti ,kteří dokáží svou vůdcovskou mentalitou strhli celí tým na tu správnou stranu.Čeká nás Peltův Jablonec.Nevím ale musel by se stát asi zázrak aby jsme ho porazili a tím si po dlouhé době připsali 3 body důležité k záchraně.Pokud se sestoupí,myslím že zase nastane migrace a odliv fanoušků a možná i zívajících sponzorů. Což nevím jak chce sigma do budoucna zase vrátit na svou stranu,neb pokud se sestoupí bude otázka na kolik let to bude.

 •  25. 04. 2016, 09:31 • 
(0 odpovědí)

To vypadá, že ti kluci nic nechápou. V článku „Rozhodl špatný vstup do utkání” mluví dotazovaní hráči, že prohráli, protože nezvládli vstup do utkání. To je sice pravda, ale jen část. Všichni jsme viděli, že si přijeli zahrát fotbálek do MB. Jak je napsáno přede mnou. I komentátoři přímého přenosu se pozastavovali nad tím, jaké má Sigma nasazení. Já jsem jenom fanda, ale věřím tomu, že lidé od televize fotbalu rozumí. Pokud to nevidí fotbalisté Sigmy, tak se s tím opravdu medá hnout.    OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná