SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 6 komentářů

Zobrazit od data
 •  01. 05. 2016, 11:52 • 
(0 odpovědí)

Včerejší výsledek je dobrý a výkon se zlepšil,ALe v zápase byla nervozita to bylo vidět a jen ze štěstím se nám podařilo vítězství udržet.
Nemyslím si že Příbram ne -bude bodovat a že se nechá přeskočit,viz včerejší penalta. Stakov asi nespadne.musíme se soustředit na sebe a bodovat,jen 7 bodů dle Trenéra ze 3 zápasů asi stačit nebude nebo nemusí. Bojovat jsme měli dříve a sbírat body,Brno ,Jihlava,Zlín a mohlo být jasné co bude a nebude následovat.Mám obavu že již není čas na záchranu,ale rád bych se mýlil.

•  01. 05. 2016, 08:41 • 
(1 odpověď)

Tentokrát výsledek lepší než výkon. Jak nás Jablonec přehrával v oslabení - až neuvěřitelné. Pozitiva - Šindelář - už jednou jsem tady psal, že se mi jeví jako sigmácký srdcař, správný kapitán a dal gól. Stále se lepšící Ševčík. Malec, bohužel, v 1. pol. neviditelný, i Mahmutovič mě zklamal. No uvidíme.

•  01. 05. 2016, 09:05 • 
(0 odpovědí)

Ono je asi těžké, aby byl Malec vidět, když nedostane pořádný balón a navíc ho zdvojovali obránci. A při tom gólu Šindeláře právě Malec na sebe natáhl dva obránce. Jak jsem psal níže, kdybychom hrály na 2 útočníky, bylo by to pro obranu soupeře mnohem těžší. Co se týče Ševči, plně souhlasím a už jsem to tu psal, že hraje výborně. Až se odstraní ty chyby které pramení z nevyzrálosti, bude ještě lepší, tak jako včera, kdy před tou obdrženou brankou, právě on nedostoupil centrujícího hráče, který měl pak hromadu času na kvalitní centr. Ale jak říkám, to jsou ty mladické chyby. Pro mě osobně jsou spíš zklamáním momentální výkony Hály. On se evidentně nemůže pořádně chytit a kupí spousty chyb. Jednoznačně teď na jeho postu hrává mnohem spolehlivěji Zahradníček, kdy bylo hlavně proti Spartě vidět, jak v podstatě vymazal Krejčího.

•  01. 05. 2016, 07:57 • 
(0 odpovědí)

Musím souhlasit s Richardem.
Hrajeme o záchranu, doma, ale na jednoho útočníka. Mám stejný názor, že pokud by hrál útok Malec a Aidin, byly bychom mnohem nebezpečnější a jak píše Richard za podpory Ordžiho i efektivnější. Pořád tvrdím, že i když už není nejrychlejší, je to Top hráč a jednoznačně vyčnívá z našeho týmu. A ty naše minuty 5 před 5 po přestávce, to je nápor na nervovou soustavu všech fanoušků už několik zápasů. Ale bohužel nám pořád chybí sebevědomí. To ukázal Kuba na konci zápasu. Do hry jde aby to rozhodl a pak místo koncovky, když jde sám za obráncem na gólmana nesmyslně přihraje nikam, místo aby zakončil. Všichni raději uvidí i nepovedené zakončení, než takovou přihrávku po které hrozý brejk.

•  01. 05. 2016, 07:59 • 
(0 odpovědí)

Musím souhlasit s Richardem.
Hrajeme o záchranu, doma, ale na jednoho útočníka. Mám stejný názor, že pokud by hrál útok Malec a Aidin, byly bychom mnohem nebezpečnější a jak píše Richard za podpory Ordžiho i efektivnější. Pořád tvrdím, že i když už není nejrychlejší, je to Top hráč a jednoznačně vyčnívá z našeho týmu. A ty naše minuty 5 před 5 po přestávce, to je nápor na nervovou soustavu všech fanoušků už několik zápasů. Ale bohužel nám pořád chybí sebevědomí. To ukázal Kuba na konci zápasu. Do hry jde aby to rozhodl a pak místo koncovky, když jde sám za obráncem na gólmana nesmyslně přihraje nikam, místo aby zakončil. Všichni raději uvidí i nepovedené zakončení, než takovou přihrávku po které hrozí brejk.

Ale jinak gratulace k vydřeným třem bodům, kluci děkuji a stále věřím ve vaše schopnosti a v záchranu.

•  01. 05. 2016, 08:01 • 
(0 odpovědí)

Prosím Admina o vymazání mého prvního a neúplného příspěvku v čase 7:57, který jsem odeslal nechtěně + pak i tohoto, ať to tady nespamuji. Děkuji

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná