SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  12. 05. 2016, 17:27 • 
(0 odpovědí)

Skoro to tak vypadá, že Sigma i Příbram dělají vše pro to, aby se nezachránili. Takže - kluci olomoučtí, vypadá to nadějně, máte o 2 body méně než Příbram.

•  12. 05. 2016, 10:07 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!!
Hodit včerejší výkon nebudu,je to přát dokola občas z nějakou malou výjimkou i když bojovnost tam byla,která ale nestačila . P Jílek opět poukazuje že se stala chyba ze stran rozhodčích.,Ano stala,ale co udělal majitel a vedení Sigmy po minulém poškození Sigmy a to předtím,předtím a ještě dříve,prakticky až na několik výjimek ,nás zařezávají pořád a co se proti tomu dělá?? nic,tak nevím proč hledat alibizmus. Pokud by v letošním ročníku byly lepší výkony všech zúčastněných,tak by zářezy nebyli tak v kurzu a my měli body. Trenér je od toho aby pokud Hráči neumí,nechtějí,nejsou schopní, aby toto řešil,ale zde hraje prakticky stejná sestava z malým občasným obměněním,celé Jaro.A výkony jsou prakticky skoro totožné.Je pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Pokud si mohu tipnout ,V sobotu kamarád z Jablonec kamarádovy z Příbrami udělá službičku a nasadí vše dobré do boje.Tak nevím jestli již není plně rozhodnuto,rád bych se mýlil ,ale každoroční matematika tomu napovídá a zvláště v tomto ročníku za pomoci sudích. Dle slov v jenom rozhovoru P.Lébra v případě sestupu bude omezení jak finanční tak i hráčské,z čímž souhlasím a podporuji,což je jasné že někteří a asi většina zde již nebude,což také schvaluji,jelikož výkony v mnoha zápasech Ligových hráčů,byli tristní ,bez bojovnosti,fotbalovým uměním,které se učily prakticky od mala, přístupem někdy i amatérským. Jen by mě zajímalo kdo si takové hráče uváže na svá bedra a dá jim znovu důvěr?? To bude zajímavé pozorovat.Zda se v novém ročníku něco zlepší ze strany hráčů?? nevím a a je jedno zda to bude v této lize nebo té druhé a kdo popřípadě bude tento tým trénovat.Jak dopadne svatouškovská základna?? Přístup klubu a vedení k veřejnosti a fanouškům?? Další otazník. Jak dopadne Odprodej nebo převod stadionu??A kde v tabulce budeme zase příští rok??? Těch otazníku je nejvíce za působení fotbalu-Sigmy v její historii,tak bude zajímavé toto vše sledovat.
Vstupné 10 kč je na poslední zápas kdy podpora klesá dobrý tah jen myslím že tato akce pozbývá smyslu ,neb spousta lidí v této fázi a rozdaným kartám,již nebude mít chutˇ sledovat případný druhý pád z ligy .Uvidíme kolik lidí přijde,já tam budu jako pokaždé ale na zázraky nevěřím,ty se nedějí je to jen v rukou samotných aktérů tak jako celou sezonu.Je smutné ,v případě pádu,že padnou naše obě mužstva,Ačka i Bečka což se rovná další smutné tragedii,pro Sigmu.Nehledě nato že i mládež to má nahnuté.
Nebudu pokládat otázky PROČ???Odpovědi nejsou v modě!!!!! Chtělo by to kompletní obrodu jak hráčskou tak i klubovou,což je také rovnající se zázraku,neb nejdříve musí přijít sebereflexe a pak až potom činy k obrodě. je mi smutno zase z celého ročníku fotbalu Sigmy Olomouc,rok co rok fanoušek věří že bude lépe a naopak je hůře a hůře.Kdy tyto stavy přestanou?? je také záhada.

•  12. 05. 2016, 06:44 • 
(0 odpovědí)

A co pernamentkáři? Nebo si mám koupit lístek za 10 a užívat slevy?

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná