SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 8 komentářů

Zobrazit od data
 •  14. 05. 2016, 20:30 • 
(1 odpověď)

Ještě by mně zajímalo rozhodčí nás nemají rádi těch neodpískaných penalt, nevoníme svazu, proti béčku šestá penalta, nemůže to třeba souviset že SK Sigma Olomouc není jako jediná v juniorské lize? A béčko cpeme do 2.ligy?

•  14. 05. 2016, 20:31 • 
(0 odpovědí)

Napsal jsem to špatně nejsme jediní kdo nehraje juniirskou ligu ale jediní kdo hrají první a druhou ligu

•  14. 05. 2016, 19:17 • 
(1 odpověď)

Nechci nikoho dehonestovat a pomlouvat ale nadzvedl mně tento výrok.
Pokud v Olomouci zůstane, sníží rozpočet. „Odejde tak deset hráčů. Ale strach o budoucnost nemám. Jsou tady mladí kvalitní hráči. Je na čem stavět.“
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/olomoucky-majitel-lebr-chce-po-sestupu-odejit-z-fotbalu-za-padem-vidi-spiknuti-sudich-gor-/fotbal.aspx?c=A160514_190534_fotbal_min

Zajímá mně které hráče má pan L. na mysli jestli nám představí nějakou přestupovou bombu nebo hráče b-týmu kteří evidentně nemají ani na 2.ligu?

•  14. 05. 2016, 17:15 • 
(0 odpovědí)

Dnes to byl fotbalový zážitek. Jinak se na to musíme koukat pozitivně - aspoň bude levnější permanentka.

•  14. 05. 2016, 15:28 • 
(0 odpovědí)

To to nemohlo jít dřív? Budeme věřit,že Jablonec v druhý půlce góla dá!

•  14. 05. 2016, 07:18 • 
(0 odpovědí)

Z mého pohledu není tak důležité, jestli Sigma sestoupí, nebo ne. Poslední kolo nezmění nic na tom, že tato sezona byla špatná, že výkony týmu s výjimkou několika zápasů nebyly dobré. Nejde o fotbalovost, stále trvám na tom, co jsem zde psal na začátku sezony - kádr měla Sigma na umístění kolem 10. místa. Ale ve většině zápasů chybělo sigmácké srdce, maximální nasazení - takové to my jsme tým, parta a chceme něco dokázat. Proč? To vědí snad jen hráči, a zřejmě se to nedozvíme. Brno určitě nemá lepší kádr - a skončí 6. To mělo však PANA TRENÉRA, kterého Sigma neměla. Nejdůležitější je to, že touto sezonou Sigma určitě ztratí část věrných fanoušků a sílu jména.

•  14. 05. 2016, 09:35 • 
(1 odpověď)

píská Proske z Opavska, ale...

•  14. 05. 2016, 20:27 • 
(0 odpovědí)

Tož taky pro Opavu blíž do Olomouce než do Příbrami....

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná