Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  26. 05. 2016, 14:15 • 
(0 odpovědí)

Ivan Horák Odpověděl jsem vám na váš příspěvek. máte to napsané pod vámi

 •  26. 05. 2016, 12:13 • 
(1 odpověď)

Pane Nečas, určitě se dá v mnohém s Vámi souhlasit, ale možná trochu zapomínáte na 1 věc - dnes je vše o penězích, fotbal nevyjímaje. Vy víte o někom, kdo by jen tak dal do fotbalu třeba 100 milionů? Pokud ano a dal by je do olomouckého fotbalu, asi by problémů ubylo. Vidíte Slavii - tu momentálně drží čínské peníze a jak to hned jde. Takže - uvidíme, řekl slepý.

 •  26. 05. 2016, 14:03 • 
(0 odpovědí)

Pane Ivane Horáku Ano máte pravdu,s tím že se vše točí kolem financí,ale je tu jedno ale.!!!!! Vždy se sponzoři dají najít a následně udržet když v tom proč by měli dávat peníze vidí smysl, Kdy budou mít jistotu že vložené finance i jejich firmu nebo jméno zviditelní,což následně i pro ně je cesta k úspěchu.Pokud bude klub kam by dali vlastní nebo firemní peníze úspěšný ,bude i jejich jméno bráno v tomto kontextu.Je to byznys a když je firma spjatá z úspěšnou značkou,je to i pro ni dobré.Jde o to být úspěšný,jak pro firmu tak i pro klub,obojí je svázané.
Pokud klub nebude značkou z výhledem do budoucna,nebude sponzor který bude dávat peníze.Tak to bylo,je a bude vždy!!!!
Vy si myslíte že v dnešní době je Sigma ze svými sportovními úspěchy, lákající značkou pro sponzory?? nebo pro nějaké zájemce kteří by měli zájem ve větší míře pomáhat nejen finančně?? Odpovězte si sám.Pomoc zde byla nabídnutá,i když ne hned finanční,ale byla odmítnutá.
Navíc Slávii nejde srovnávat ze Sigmou,hlavní je také o lidech kteří dokáží klub prezentovat a mají schopnosti najít podporovatele,navíc Slávia je Pražský klub,kde jako pro jiné kluby v Praze je snadnější najít sponzora. My jsme na chudé Moravě,od bohatých regionů to máme o to těžší.
Proto i úsilí v to být dobrou a úspěšnou značkou je mnohem složitější,ale jde to,známe to z let nedávných.
Myslíte si že kdyby Sigma nespadla,ani poprvé,a měla kádr a trenéra,kteří by dokázali konkurovat klubům z Čech že by sponzoři nepřibily a neudrželi se,?? pokud by byl stav před pohárem a udržel se i třeba z trenérem Pivarníkem a hráčským kádrem který v té době zde byl,myslím si že Sigma by hrála významnou roli v prestiži a i na poli sportovním. Mnohá rozhodnutí minutích let , Sigmu dostali mimo toto úspěšné dění a bude hodně těžké si tuto prestiž znova vybudovat.
Nelze toto bez vlastní sebereflexe jak v klubu tak i mezi hráči kteří zde budou hrát. Nevím v dnešní době kdo by chtěl těch 100 mil do Sigmy dát a myslím si že i kdyby byl někdo v zpovzdálí v dnešní době nebude riskovat,jak pověst tak i finance.Jde o Samotné kroky klubu,jejich rozhodnutí,komunikaci a i důvěru.myslíte si že v dnešní době toto Sigma má,???? Píšete o Slávii, ta měla štěstí a dobré zákulisní hráče,navíc Praha je zdroj informací a peněz sama o sobě tak pokud jsou hráči kteří dokáží v zákulisí lobovat a sehnat zájemce je to pak už jen o dohodě.
Sigma v Olomouckém regionu nemá tyto možnosti,nemá zákulisní hráče a není v tom pravém politickém,finančním a zákulisním dění.Být SLAVIE TŘEBA V REGIONU VYSOČINA,NEBYLA BY TATO DOHODA UČINĚNA.!!!
Ale stačí se podívat sice již do dávné minulosti, ale i Sigma byla úspěšná,hrála evropské poháry a sportovně neměla problémy v tabulce kde by byla ohrožena sestupem.Tady je ten rozdíl tehdy a dnes.V té době úspěchů měla i sponzory který vkládali své finance do značky a až potom do fotbalu jako takového.To jen píši proto abych vám odpověděl na váš příspěvek. Vše se točí a bude točit od toho jak úspěšná Sigma bude v budoucnu a od toho se také odvíjí finanční stránka a i prestiž kterou Sigma donedávna měla    OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná