1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 11 komentářů

Zobrazit od data
 •  06. 05. 2016, 23:43 • 
(0 odpovědí)

Ještě něco toby ani Martina Kotůlka nenapadlo postavit Ordyho na hrot,divím se že se hráči nevzbouřili proti trenéru Jílkovi kam až je dostal.

•  06. 05. 2016, 23:40 • 
(0 odpovědí)

Je vidět co se naučil ve Spartě to přenesl do Sigmy a dívejte se jak jsme dopadli.Vyhodit trenéra,který je na čtvrté příčce to je velké umnění,ale trenéra který nemá výsledky celou sezonu si držet to je smrtící.Také přemýšlím že po 40 letech je asi lepší věnovat se vnoučkovi než se Sigmáckým vedením si uhnat infarkt.p.Lébr moc Vám děkuji za letošní sezonu.

•  06. 05. 2016, 19:57 • 
(0 odpovědí)

Chování trenéra a potažmo celého vedení klubu nám jasně ukazuje,že jediným komu záleží na klubu a značce SIGMA Olomouc jsou jen ti věrní fanoušci.

Co se týče druholigové příslušnosti. I já nejsem přesvědčen,že se mi po více jak 30 letech co pravidelně chodím,se mi příští rok bude chtít chodit dál,navíc když se kádr rozpadne jak domeček z karet. Zajímalo by mě, kdo tu bude asi tak chtít zůstat. Jedině ti,které už nikde jinde nebudou chtít.

Jsem z toho všeho zklamán a nasrán.

•  06. 05. 2016, 19:43 • 
(0 odpovědí)

Právě opouštím julisku a přemýšlím jak pochválit dnešní záchranářský duel. Jednu věc jsem našel vydrželi jsme 15.minut bez obdržené branky víc se rozepisovat nebudu aby mi nebyl komentář smazán. Chválit totiž sestavu s Ordošem na hrotu... Krásně pronikal ale nahrát sám sobě to už nejde, chválit trenéra který zůstal o přestávce na lavičce místo aby šel do šatny nevím co si mám myslet.

•  06. 05. 2016, 19:37 • 
(0 odpovědí)

Chlapci, díky za další zklamání, myslím si, že olomoucký fotbal přichází o další část těch nejvěrnějších fanoušků, mezi které se počítám. Ale přiznám se, že další druholigová sezona mě už moc neláká. A jak slyším mezi sousedy na stadionu, takových bude víc.

•  06. 05. 2016, 18:36 • 
(0 odpovědí)

Může mi někdo vysvětlit proč trenér sedí o přestávce na lavičce a neni v šatně?

•  06. 05. 2016, 18:36 • 
(0 odpovědí)

Konečně. Snad toto střídání přinese potřebné ovoce !!!!

•  06. 05. 2016, 18:22 • 
(0 odpovědí)

Na co Jílek čeká ?! Prohráváme a nebudeme posilovat útok?! Zase bude spokojen?! Jeho dokonalá rozhodnutí nás pomalu a jistě posílá do druhé ligy.

•  06. 05. 2016, 09:54 • 
(1 odpověď)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!!
Tak dneska Dukla,Sigma musí plně bodovat,ale to musí celé Jaro.Ale podle vyjádření Jílka je to sci-fiction,tak je vidět jak Hráčům a hlavně své práci kterou celé jaro odvádí ve prospěch klubu věří. Má nějakou strategii do zápasu,určuje sestavu,připravuje hráče po taktické stránce na soupeře, tak také jednotlivé hráče připravuje na utkání celí týden.a je to pro něj sci-fiction???Několikrát v minulosti prohlásil,že toto mužstvo má nato měřit se z mužstvy z horní poloviny tabulky a být jim důstojným soupeřem a plný bodový zisk na Julisce pokládá za sci-fiction???????? Pokud dle dřívějších prohlášení P.Jílka že tento tým má navíc a byl o tomto přesvědčen ''mimochodem také si to myslím,,Jak je možné že jsme v tabulce tam kde jsme?? Celé jaro měli hráči a jejich trenér Jílek ,možnost toto dokazovat,mimo několik zápasů ze soupeři z hora tabulky a zápasy z Plzní v poháru,je toto praví opak.V některých utkáních jsme vedli,ale bodový zisk neudrželi,hlavně z těmi slabšími soupeři,Proč??????? Ano hráči jsou na hřišti a trenér při zápasech toto ovlivnit prakticky moc nemůže,ale celí týden mají nato ,připravit se na soupeře.Pokud vidím že hráč neodvádí dlouhodobě to co po něm trenér chce,je nesmysl ho stále stavět a hle pořád někteří hráči hrají.Pokud Trenér nedokáže motivovat hráče do utkání,jak po psychické,herní,bojovné a mentální stránce,je někde něco špatně,což pozorujeme celé Jaro .Pokud trenér prohlásí veřejně v článcích internetových deníků že porážka soupeře a je jedno jestli na jeho hřišti nebo doma,že bodoví zisk se rovná sci-fiction,zřejmě nevěří ani hráčům,ano své práci a je jedno kde se soupeř nachází v tabulce.Je zarážející a nejen pro mě,že trenér má po výsledcích důvěru vedení a majitele,tak i všech akcionářů. P Pivarník byl odvolán za 4 místo v tabulce a sestupová příčka celé jaro nikomu nevadí???? snad jen P Pivarníkovy a fanouškům!Docela podivné až tajemné.Proč???? Copak se ambice klubu smrskli do bojů o záchranu?? kdy si ještě pamatujeme první sestup??? Možná to souvisí z avizovaný prodejem stadionu městu,díky dluhům,mimochodem na oficiálních facebookovích stránkách toto admin rozebíral z jedním diskutujícím a dluhy uvedené v účetních uzávěrkách nejsou dluhy ale jen ztráty,dle něj. Nevím ale několika leté hospodaření klubu z jeho prodeji hráčů,soustředění v Turecku, nákupy hráčů a jiných činností je klub Sk Sigma Olomouc donucen řešit velké dluhy-ztráty,prodejem stadionu,teda nevím jestli celého. Navíc tento oficielní web Sk Sigma Olomouc o tomto mlčí,Proč,vždytˇ je to horká a zásadní informace a nespadá do informovanosti na těchto stránách???Otázky které zde pod otazníky pokládám,nebudou zodpovězeni,zde je možno jen přispívat svými články a nedehonestovat!!!!Ne se ptát,tak si tyto otázky pokládám pro sebe a některé odpovědi znám a nejen já. Vraťme se k dnešnímu zápisu na Julisce .
Pokud dnes naši borci nepředvedou nadstandardní výkon a nebudou plně bodovat tak i já slovo použiji sci-fiction,k naší záchraně. Nezbývá nám než jen věřit,nejen v záchranu ,ale také v to že vedení a náš trenér P Jílek ví co dělají nejen pro udržení se v lize,ale také ví co další sestup bude znamenat pro jméno a hodnotu tohoto jména SK Sigma Olomouc

•  06. 05. 2016, 17:17 • 
(1 odpověď)

Pro zdar v dnešním utkání jsme udělali všechno. Na hrot Ordoš!!!
Jako fanoušek se ptám kdo mu tam dá balón do zakončení? Takže dokonalost sama dnes bez útočníka Ordži se přece cítí nejlépe pod hrotem

•  06. 05. 2016, 20:00 • 
(0 odpovědí)

No tak alespoň to budou mít ten neúspěch na koho hodit. Je mi Ordžiho líto, přičemž jsem přesvědčen, že on je jediný srdcař, kterého Sigma momentálně má.

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná