SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 8 komentářů

Zobrazit od data
 •  07. 05. 2016, 23:53 • 
(0 odpovědí)

Dnes jsem si tak pohrával s myšlenkou že hráči mají dost trenéra Jílka a mám takový dojem že prostě pod trenérem dál hrát nechcou. Není přece možné že by dělali až tak dětinské chyby v obraně zapomněli hrát fotbal jak zpracovat míč přihrát je to smutné ale kolikrát se to už v Olomouci stalo že si hráči vymohli změnu na trenérském postu a po změně najednou oživli než se jim trenér opět zprotivil. Bohužel nejvíc to odnášíme my fanoušci kteří věříme měníme si práci tak abychom mohli navštěvovat zápasy alespoň na domácím hřišti ne-li cestovat za svým týmem ven.
Hráči by měli držet za jeden provaz ctít trenéra místo toho naše rádoby hvězda hráč s číslem 7 je uražen když není v základu a přes média řeší situaci to o něčem vypovídá a nedělá dobrotu.

•  07. 05. 2016, 18:12 • 
(0 odpovědí)

Tak a je to tady, záchrana je v oblastech paranormálních jevů. Jelikož Příbram veze bod ze Zlína, musela by Sigma vyhrát na Slovácku a pak doma s Teplicemi a k tomu Příbram jednou prohrát. Pokud prohrajeme na Slovácku, Příbrami stačí již jediný bod. A jelikož hrají doma z jalovou Slávií a pak jedou do Jablonce, karty jsou jasně rozdány. Takže asi většina z nás si bude moci 14.5. užít volna, třeba někde u grilu

•  07. 05. 2016, 11:01 • 
(1 odpověď)

V příspěvcích se objevuje hodnocení výkonu Sigmy na Julisce - strašný, tristní. Současně z médií znějí zprávy o zadluženosti Sigmy. Ať tedy někdo jasně pojmenuje, kde je zakopaný pes - dostávají hráči za svou práci zaplaceno? Pokud ano, musí kritika padnout hlavně na jejich hlavy. Pokud je tomu jinak, mělo by to být řečeno.

•  07. 05. 2016, 11:19 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!!
Nikdy se nikdo nedozví co za tím je,již několik let se mlží a fabuluje,takže nemyslím že dnes by se začala říkat pravda.Možná někdy později ,ale za jiného složení vedení ,akcionářů,hráčského kádru a trenéra.Dnes je to jen výsměch všem co Sigmu podporují a věří,nebo věřili všemu co se zastíralo.

•  07. 05. 2016, 09:57 • 
(1 odpověď)

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti. Est picta. Amen Sigma dico vobis. Za Otce, Syna a Ducha svatého si každý dosaďte koho je Vám libo.

•  07. 05. 2016, 11:21 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!!
Zde již nepomůže modlitby,pomůže sebereflexe a odchod mnohých co jsou za to odpovědní

•  07. 05. 2016, 09:10 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!! Ale klidně mě může Admin smazat ,je mi to jedno,jelikož soudnost ze vůbec není a nechybí.!!!!!!!!!
Včerejšek ukázal to stejné jako celé jaro,na co máme,myslel jsem si pořád že máme na víc,ale bohužel,realita je pravdou.Navíc chyby a přístup hráčů se opakuje neustále a copak s tím trenér a vedení doposud udělalo??dvě kola před koncem????Nic,tady je vidět snaha všech zúčastněných v Sigmě ,co se podílí na záchranářských bojích,jak jsou k tomu vedeni a co mají v hlavách a na srdci. Řada hráčů bez příkladné bojovnosti,bez pohybu,dostupování soupeře,kde nestačily,nebo neměli chutˇ cokoliv na svém projevu změnit,od minulých prohraných zápasů.Včerejšek ukázal přesně ,jako všechny minulé prohrané zápasy,tu bojovnost,touhu,srdce,a hlavně chutˇ vyhrát,svým pohybem,důrazem s tím že vím co přesně dělám,proč a pro koho.Pokud ještě je nějaká teoretická šance na záchranu bojovat,je to na boj,jen si myslím že se již všichni dopředu a již dávno smířily se setupem,proto to všechno konání všech zúčastněných je příkladné..Trenér jílek včera ani nešel o přestávce do kabiny podpořit hráče,nebo jim vyčinit,proč???zřejmě si již uvědomil že nemá cenu nutit něco co se nutit nenechá a podporovat něco co se podporovat nedá.Ale i on by si měl přiznat kdo ,co a proč!!!! Rozhovory.Po zápase p Jílka jsou stejné a odevzdané,to že hráči neplní jak tvrdí to co mají je nejen jeho chyba,jelikož on je ten zodpovědný,mimo jiných v Sigmě za stav,který zde panuje. Je to krásný fotbalový rok v Sigmě,dluhy,kdy se musí zbavit stadionu ,sestup prakticky na obzoru,přístup a komunikace z fanoušky ze stran klubu,odmítnuté pomoci některých co měli ještě zájem pomoci a nejedná se jen o výzvu osobností minulí rok. Tak se nám to vše sečítá a bude dokonáno.tak snad se tento propad zastaví co nejdříve,neb jméno SK SIGMA ztrácí na hodnotě a může se stát v brzké době,že tento název bude jen přiřazován k sestupům a pohledávkám. Je až k nevíře že toto nikdo z SK SIGMA nevidí a nebo nechce vidět.
Chápu že jsou potíže,kdy za několik posledních let jsou zapříčiněny mnohými rozhodnutími odpovědných ,ale po sportovní stránce a přístupu hráčů,lze vždy něco dělat,ale letos nato není vůle a a snaha cokoliv zvrátit,tak je jasné co nají v hlavách hráči a jak hrají. Fanoušek jen trpí a nadává a pak je zde mazán za jeho frustraci. Je jasné že fanoušků ubývá a ubývat bude a je možné že jednou budou hrát před prázdnými tribunami,kde bude jen pár desítek vyvolených takřka bláznů.

•  07. 05. 2016, 02:19 • 
(0 odpovědí)

Po přečtení komentu na facebooku by jste měli banovat skoro polovinu přispěvatelů kteří konečně prozřeli a začali používat i neslušné výrazy nebo možná lepší stránku zrušit úplně!!! A teď otázka když máme koncovku nekvalitní a nevím jak to ještě p.Jílek pojmenoval proč teda nezkusi hrát na dva hroty. Dva jsou vic jak jeden a je větší šance na gól. Hrát na 4 obránce je zbytečný je jedno jestli dostanem branku ve čtyřech nebo třech

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná