Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 1 komentář

Zobrazit od data
 •  09. 05. 2016, 20:53 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!!
Středa?? Den pravdy a nemusí ani body stačit na záchranu.Zaujal mě článek na iSprtu z trenérem Pivarníkem.
"„Když mě představenstvo v Olomouci před třemi lety vyhazovalo, řekl jsem jednu větu. „Čas ukáže, jakou chybu jste udělali.“ To jsem ale nevěděl, že to dopadne až tak špatně. Holt pýcha předchází pád. A to se asi stalo.“,,
„Těch chyb v Olomouci se děje asi hodně. Áčko půjde možná už podruhé dolů. Juniorka padá taky dolů. Dorost míří dolů. Já vím, kde ty chyby asi jsou, ale to nemá cenu řešit. Já řeším věci jen tam, kde momentálně pracuju. V Olomouci jsem chtěl změnit plno věcí, bohužel to nešlo.“
Spousta věcí se řekla bezprostředně o jeho odchodu a čas jistě přinese další informace. V jednom článku jsem se dočetl hodnocení celého A mužstva,jak bylo řečeno takto se nebojuje o záchranu a navíc hráči hrají o svá jména.V případě sestupu bude zajímavé o které naše hráče bude zájem v jiných klubech.No asi jich moc nebude.Také bude zajímavé kdo by měl být trenérem,když nynější trenér jaksi tápe v bojích o záchranu bez zkušeností. Je také jasné že zase přijde migrace fanoušků Sigmy,jelikož fanoušek v dnešní době je jen smutný přihlížející bez adekvátních reakcí směrem k němu.
Bude tak zajímavá návštěva na stadionu v dalším ročníku a je jedno ve které lize to bude.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná