1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  30. 06. 2016, 20:35 • 
(0 odpovědí)

Souhlasím s Richardem.Která chorá hlava tohle mohla vymyslet?Pátek?Budiž,ale čas výkopu ve 20:00.Ale v 18?!Osobně patřím mezi ty,co s tímto přístupem vyženete ze stadiónu,když má pracovní doba končí v 19:00.Čím dál raelněji uvažuji,ze pro mě permanentka nemá smysl.A to je mám i se syny a synovcem celkem 4.Holt asi nás klub naše peníze nepotřebuje!

•  30. 06. 2016, 20:22 • 
(0 odpovědí)

Je chvályhodné že chce Sigma ustoupit výkonnostnímu fotbalu a chce hrát tak aby se dalo ještě vyjet na chaty v sobotu!!! Uvědomujete si ale že je tady ještě další skupina lidí kteří pracují a nemají možnost si vyměnit službu zvlášť v pátek? Tady byla tradiční vždy neděle 17:00 ale jelikož děláte z tradičního ligového klubu klub tradiční druholigový tak se není čemu divit. Ano přiřaďme se k velkoklubům jako Ústí nad Labem a hrajme v pátek v 18:00 !!! V době kdy Českem hýbe hokej a v extralize působí i Olomouc. Možná vám to nevadí a hřejete se tím že kolize přímo v Olomouci bude 1x ale garantuju vám že když vyjde výjezd například do Zlína tak tam bude víc lidí z Olomouce než u vás na stadióně. Protože ta další část lidí bude muset být v práci!!!

•  30. 06. 2016, 18:17 • 
(0 odpovědí)

To si děláte srandu v pátek v 18:00? Duvod tohoto rozhodnutí? Myslíte si že přeberete diváky Moře? Ta hraje letos většinou v pátek. Plno lidí pracuje na směny a odpolední v 18:00 nekončí. Mně to případne že chcete přijít i o tu poslední hrstku diváků která vám zbyde

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná