Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 7 komentářů

Zobrazit od data
 •  06. 06. 2016, 22:33 • 
(0 odpovědí)

Dále si myslím ,pokud nebude vyjasněná majetková struktura klubu ,vlastníci,nějaké velké plány se dělat nebudou,ale to neznamená že by se mělo o mnohém co souvisí z dalším ročníkem informovat

 •  06. 06. 2016, 21:43 • 
(0 odpovědí)

Richard Kuzikowský No dovolená je jedna věc a informovanost je druhá,když si vezmu první sestup a hned po něm různá prohlášení o tom co klub chce,tehdy dovolená nehrála žádnou roli,šlo o ambice a informovanost. Tedˇ je od 14.5 prakticky ticho mimo dneška kdy se zveřejnily jen prodeje a odchody hráčů,nic víc,ale kdo bude trenérem,jací hráči zůstanou,jaký je cíl na další ročník??, ticho a podle článků z dneška mělo by se začít cca 3-4 týdny z přípravou.To že 2 liga začíná později neznamená že příprava bude vedena na okamžitý postup do 1 ligy.Což dotedˇ není zřejmé zda tak bude Sigma usilovat.
tak jaká dovolená
Navíc ani není zřejmé zda se jedná dále z městem,o převodu nebo prodeji stadionu.Tak jaká dovolená????
Podle dnešních článků výprodej a odchody začaly,kdo zde zůstane na 2 ligu?? ti co zbudou???? z mladými dorostenci??? můžeme jen spekulovat,ale vše nasvědčuje,že cíle budou spíše o udržení se i v té druhé lize,z hráči které budeme mít.
Sigma již před několika roky , opustil ambice pohárové Evropy a tedˇ i ambice na rychlí postup a následné udržení se po delší dobu v 1 lize.
Copak bez Opor,zkušených hráčů,válečníků,se dá vybojovat 1 liga??? nelze,a navíc konkurence na postupy do 1 ligy se zvětšila,takže bez opor a zkušeností,budeme rádi i za 2 ligu v Olomouci,Tak jaká dovolená?????
Pokud by byl zájem o rychlí návrat ,tak by se již od sestupu pro toto dělalo vše a informace by se nějaké dali najít,jako při prvním sestupu.
Pokud teda mají zodpovědní dovolenou??? tak to chápu ale také tímto je jasné že se nic závratného pro Sigmu neděje.

 •  06. 06. 2016, 20:46 • 
(0 odpovědí)

A já se jich musím zastat. Po náročné sezóně najít asi zaslouženou dovolenou a pak se třeba dočkáme. Vždyť 1.liga končí dřív a 2 později začíná

 •  06. 06. 2016, 20:27 • 
(0 odpovědí)

A já se k Vám pánové musím jen přidat a naprosto souhlasím. Naše vedení klubu mi fanoušci vůbec nezajímáme a je jim to úplně jedno. Nemají ani trochu úcty,natož aby nás ještě o něčem informovali.

 •  06. 06. 2016, 20:00 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Píši to jen pro případ že by byla tendence ze stran Admina můj příspěvek smazat !!!!! I když se třeba to co píši někomu nebude líbit!!!!

Je potřeba poděkovat hráčům kteří odchází jinam. Jen je škoda že nešli jinam kde by se mohli více zviditelnit,třeba zahraničí,jenže u sestupujícího klubu se nedá čekat že o jejich hráče bude rvačka.Také tímto zmarem,jistě čásky budou nejspíš almužnou,než jakou skutečnou hodnotu hráči mohli mít,KDYBY??????? Dle dnešních článků v internetových médiích,výprodej a odchody hráčů nekončí.Což je sice pochopitelné,ale tím se nám ,veřejnosti dává jasně najevo,jak to bude myšleno v dalším Ročníku z případným postupem.Nevím,ale pokud se toto vedení líbí a mají tyto plány,měli by je naplno oznámit,aby fanoušci,veřejnost a sponzoři věděli s čím mají počítat.Je zde uzavřená komunita,která nemá úctu k tradicím a lidem kteří fotbal milují,což je taky otázka jaké budou návštěvy v dalším ročníku. Majitel a jeho věrní,dělají jako že se nic neděje,což druhá liga několik let je taky liga.Mám dojem,že budeme na tom, hůř než Ostravský Baník,který má nové vedení,průhlednou koncepci, odhodlané zaměstnance a i hráče z trenérem,z cílem okamžitého návratu do první ligy. U nás??? ticho po pěšině,což mnohému již napovídá. Když pročítám fora na internetu,Sigma začíná být k smíchu mnohým,kteří ještě donedávna ve vyslovení Sigmy Olomouc ,dávali váhu respektu,ale dnes??? kdy nejde dotedˇ zjistit, jaké jsou cíle na další ročník,kdo bude a nebude v Sigmě pokračovat,kde vedení vezme peníze na rozpočet,na ročník v druhé lize ,který začíná za pár týdnů.Pokud chtějí tímto mlčením a jednáním donutit fanoušky aby rezignovali na otázky,Jistě se jim to skvěle daří,ale tím i z jistou rezignaci, na návštěvnost.....Čas od času se objeví články bývalých osobností Sigmy z názory na nynější stav v Sigmě Olomouc,kde v rozhovorech naznačují že jim osud klubu který reprezentovali, není lhostejný že by i nějak pomohli.Co nato vedení????,Majitel????Akcionáři?? a sponzoři??? Nic jako vždy.Kde není zájem není ani případná reakce pomoci.
Pěkně se ta naše Sigma potápí a ztrácí den ode dne na prestiži i na jménu.
Dobrá práce a styl jak potápět hrdý tradiční klub,který donedávna hrával v pohárové Evropě.!!!!!!!!

 •  06. 06. 2016, 17:59 • 
(0 odpovědí)

Navrátil? Ano přestup si zaslouží a děkuji mu za vše co pro Sigmu udělal. Honzo ať se ti daří!!!
Ševčík? Přestup ještě pro Sigmu moc neudělal takže není proč děkovat. Pravda není jeho vina že bloudil po hostování ale na něm se mělo začít stavět. Toto je pouze důkaz o nekompetentním vedení

 •  06. 06. 2016, 16:18 • 
(0 odpovědí)

Odchod Honzy Navrátila, který toho pro Sigmu už odvedl dost, a P. Ševčíka, pro kterého je 2. liga už málo, se dal očekávat. Doufejme, že tím odchody končí a Sigma se za rok zase do 1. ligy vrátí.    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná