Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 5 komentářů

Zobrazit od data
 •  14. 08. 2016, 11:41 • 
(1 odpověď)

V mnohém se dá s p. Kuzikowským souhlasit. Zápas jsem neviděl, nemůžu tedy hodnotit, ale také si myslím, že Zahradníček měl aspoň dostat šanci. Opravdu si p. trenér myslí, že někteří hráči, které stále upřednostňuje a oni jsou na hřišti víceméně neviditelní, jsou nenahraditelní? Mám prosbu na admina, jestli by zde mohl zveřejnit bilanci p. Jílka v mistrovských zápasech od jeho nástupu k týmu. Určitě to bude tristní a jak píšu níže, volá to po řešení.

•  14. 08. 2016, 14:30 • 
(2 odpovědi)

Dobrý den, bilanci v této sezoně je po dvou kolech trošku předčasné hodnotit. V té minulé vychází z tabulky 11. - 30. kola, tedy těch, ve kterých tým vedl trenér Václav Jílek, pro Sigmu 12. místo. Hezký den

•  14. 08. 2016, 16:23 • 
(1 odpověď)

Milý admine, budu konkrétnější. Dal jsem si práci, kterou jsem tak trochu očekával od Tebe. Pod p. Jílkem odehrála Sigma doposud 22 mistrovských zápasů. Celá polovina (11) porážky, 6 remíz a 5 vítězství. Za případné chybičky se omlouvám, ale snad k nim nedošlo a ta čísla hovoří za vše. V rámci možností hezký den.

•  14. 08. 2016, 20:04 • 
(1 odpověď)

Milý Ivane, očekával práci? To snad ne?!? To jakože na diskuzním fóru budete někoho úkolovat? To už je trošku přeháňka, nemyslíte? Přece připojení k internetu zjevně máte, tak si zkuste najít to, co potřebujete :) Vyhledávačů je spousta. Hezký den

•  14. 08. 2016, 09:46 • 
(0 odpovědí)

No tak admin našel odpověď tak odpověděl Yunis nemocen to nevysvětluje proč když v Polné nehrál Hala Škerle Petr Vašíček ale hráli Štěrba Zahradníček Habusta tak dali amatérům 10 a proti Prostějovu opět nastoupili ti ti výše jmenovaní tak nevyřešili situace tak aby dali druhý gól. Ale hlavně že byli opět jako pokaždé připraveni na bojovný agresivní tým .

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná