1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  15. 08. 2016, 16:50 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak.

Sobotní utkání z Prostějovem,opět ukázalo jak na tom naši borci jsou,Řekl bych ,Prostějov jako nováček 2 ligy ukázal, že ani slavné jméno ve fotbale nic neznamená. Výkon některých na hřišti ze strany naší Sigmy???? proč hodnotit,když někteří hráči nehrají tak aby mohli být
pozitivně hodnoceni. Zda je to v jejich přístupu??Připravenosti na soupeře??odhodláním vyhrát??? a dát do hry srdce z bojovnosti, z válečnickou touhou???? To nebudu hodnotit,neb každý si udělá obrázek o tomto sám.
Po zápasové hodnocení Trenéra Jílka????Věřím že se mu neposlouchá kritika a vyvolávaní o jeho odvolání z řad fanoušků , dobře.
Poukazovat , že je to jen začátek a že i začátek prvního sestupu v zápasech byl podobný???? ano byl ,jen z velkým rozdílem,tehdy a tedˇ!!!
Tehdy, háralo jiné složení v kádru,zkušenější,odolnější, byl jiný trenér,který měl velké zkušenosti z druhou ligou, kdy dokázal již předtím postoupit z 2 ligy do 1 se Znojmem. V té době probíhala komunikace z Fanoušky na jiné,lepší úrovni,kdy se několikrát konala setkání jak z hráči,trenérem a některými lidmi z klubu,kdy to byla jak se říká z očí do očí,kde se dalo vše objasnit a vyříkat. Navíc Klub dokázal uspořádat setkání fanoušků z hráči při tréningových zápasech smíšených družstev.Všichni si to užili a myslím že i vztahy byli lepší. Navíc při setkáních hráčů z fanoušky se mnoho věcí objasnilo a i trenér a sportovní manager odpovídali na otázky,které fans nejvíce trápili.Což bylo skvělé.Při těchto setkáních Bylo vidět že tato setkání mají smysl.
Trenér Kalvoda skoro pokaždé od začátku v zápasech, ukazoval emoce i na hřišti a při po zápasových tiskovkách dokázal pojmenovat stav chyb hráčů , při zápasech.
ŽE BYL odvolán????To nebudu hodnotit od toho jsou jiní.
Ano je to teprve začátek o pokus opět postoupit mezi elitu,ale pokud nepřijde zlepšení při zápasech které přinesou body do postupové tabulky,myslím že Sigma,tradiční klub bude mít potíže nejen z postupem ale i z těmi věrnými z řad fanoušků. To nemluvím o sponzorech a dalších velkých podporovatelích klubu.
Víra trenéra Jílka,že se situace při zápasech zlepší a budeme bodovat i ze soupeři kteří by dle předpokladů před zápasy neměli bodovat na náš úkor,je chválihodná,jen je potřeba Mnoho věcí změnit nejen v přístupu hráčů při zápasech,připravenosti mužstva na soupeře i po stránce taktiky,ale také celkového přístupu zúčastněných. Zda by měl trenér Jílek odejít??? Každý soudný člověk musí uznat kdy je čas a pokud soudný není???Pak je to na jiných. Další otázka je co by bylo?? a kdo by sem měl přijít????Z jakým cílem a zkušenostmi??? To je další neznámá. To že se zde na foru probírá dosavadní úspěšnost trenéra Jílka za rok co zde je ???? není nijak příznivá.
Nominace hráčů na zápas,i těch kteří nijak neoslňují?????To je zodpovědnost těch kteří toto řidí. Jen je škoda že někteří hráči tu šanci zatím nedostali,což mohlo třeba přinést body.Je to jen začátek jak tvrdí trenér Jílek,tak doufejme že nebude trvat tento začátek neúspěchů dlouho,neb tabulka je neúprosná a soupeři jdou za svým cílem.
Očekávám v dalším zápase zlepšení,kvalitnější výkon,touhu vyhrát z tou bojovností o které se pořád mluví. Pardubice půjdou za svým, za body!!!!!!!!!

•  15. 08. 2016, 16:39 • 
(0 odpovědí)

No o co jde? Klidný střed tabulky né????

•  15. 08. 2016, 11:39 • 
(0 odpovědí)

Milý admine, pouze jsem se nepřesně vyjádřil, neočekával jsem od tebe práci, ale data, o kterých jsem si myslel, že je máš, coby správce tohoto fóra, k dispozici. No, už to nebudeme rozebírat, z tvé reakce si beru poučení, že už po tobě nikdy nic chtít nebudu. Je to jaksi v souladu se současným stavem klubu, včera jsem si našel veleúspěšný rok 2012 Sigmy. Mmj. velkolepý titul devatenáctky s obrovským náskokem před ostatními. Je neuvěřitelné, co všechno se pokazilo za 4 roky. Přeji v rámci možností hezké dny.

•  15. 08. 2016, 16:37 • 
(0 odpovědí)

Opravdu pěkné, člili pokud pan jílek opět prokáže své schopnosti a vybojuje s týmen 12. místo.... No potěš koště!!!!

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná