1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  24. 08. 2016, 22:02 • 
(1 odpověď)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak.

Jo jo dnešek zase příběh na grotesku.
Sice trenér v rozhovorech během dneška vyhlašoval že jdou pro 3 body ale já vůl nepochopil že to bylo myšleno zřejmě celkově 3 body v tabulce. I toto se mi stane. Nu což. Sice opticky na hřišti jsme byli lepší ale výkon tomu nenapovídal snad jen 30 min kdy jsem si myslel, že můžeme Pardubice předčit jak hrou z přesnými přihrávkami,kvalitním přechodem ,do útoku ,dobrým zpracováním míče,a přesným zakončením.Jo myslet jsem si to mohl.
Je vidět že tento tým nemá jak kvalitu,odhodlání ani válečnickém myšlení na návrat a postup. Z dnešní kvalitou to vypadá že bude asi problém udržet střed tabulky což je Oproti před sezónním vyhlašování ambicí dost velký odklon od přání nás fanoušků a vyhlášení ambicí na novou sezonu

Nejlepší komentář měl v televizním přenosu pan Václav Daněk "Snažím se přijít na to, jakým herním stylem se chce Sigma prezentovat" .

Což mluví samo za sebe. Je to trenérem???? Bez zkušeností???Je to hráči??Nebo je to celým systémem, nastavením v Sigmě????je potřeba na toto hledat odpovědi.
Dnešek opět ukázal že někteří hráči nemají ani na tu druhou ligu,natož na tu 1. Je z podivem,že někteří hráči ,ač nemají kvalitu a ani výkonnost jsou stále stavěni do základní sestavy. Copak trenér nepozná kvalitu hráče????Z jeho výkonností???? Pokud nepozná,je toto, z čím souvisí ta zkušenost,to nemluvím o taktice a určování herního projevu.
Je to 3 kolo bez úspěchu,což je začátek dlouhé cesty,ale už tedˇ jsou silné obavy zda vůbec máme na to bojovat o postup. Máme ztrátu 4 body na přední příčky,není to moc ale ani málo.Jen změny mohou tuto ztrátu smazat a musí být asi razantní,pokud vůbec ještě máme hledět k postupu.Co se týká po zápasového vyjádření k zápasu samotném trenérem Jílkem??? Bojovnost , kvalita a dobrý výkon všech hráčů by přece musela vést ke 3 bodům a vítězství,což se nestalo,takže nesouhlasím z jeho vyjádřením.
Bude zajímavé sledovat jak to bude od příštího roku kdy zřejmě bude končit financování Sigmy P Lébrem a hlavně kdo bude mít zájem toto převzít když momentální A tým je jen průměrné 2 ligově mužstvo,sice z ambicemi,ale bez důsledného efektu.
Myslím že momentální adepti na postup jsou jiní,jak kvalitou a také body v tabulce. Tak snad se v té druhé lize nebudeme plácat mnoho let????

•  24. 08. 2016, 20:48 • 
(0 odpovědí)

Neuvěřitelné, kam až může olomoucký fotbal klesnout. Sigma není schopna porazit nováčka z Prostějova, není schopna doma porazit ani přehrát Pardubice. Co bude následovat? Myslí si někdo, že trenér během zápasu poskakující kolem lavičky, neustále něco gestikulující je schopen dát týmu potřebný systém?

•  24. 08. 2016, 20:38 • 
(0 odpovědí)

To jste nám zase dnes předvedli pěknou šaškárnu. Pokud má takto vypadat boj o návrat do nejvyšší soutěže no bůh nás opatruj. A jestli má v sobě pan Jílek trochu svědomí, odstoupí sám a nebude čekat na vyhazov. Jednou z něj bude určitě kvalitní trenér, ale teď ještě na vedení A-mužstva prostě nemá. Sigma teď potřebuje zkušeného trenéra, aby z těch talentovaných dostal co je potřeba a ty kteří si nezaslouží nosit dres s logem Sigma Olomouc poslal o třídu níž, nebo úplně dopr....! a ne do základní sestavy jako nám předvádí pan Jílek. Dnes byla návštěva zkutečně tristní a v příštím domácím kole může být ještě hůř. A pokud tedy klubu na těch pár posledních bláznů, co chodí na stadión nezáleží, tak pokud se nepostoupí budou příští rok hrát před prázdným stadiónem, protože vyžene i je. Takže vedení klubu, majitelé, trenéři rychle se vzpamatujte !!!!!

•  24. 08. 2016, 18:36 • 
(0 odpovědí)

Někdo zodpovědný za tu bažinu na půlce Pardubic? Kropit to je důležité

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná