SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 5 komentářů

Zobrazit od data
 •  21. 09. 2016, 16:32 • 
(1 odpověď)

Asi jsou všechny naše lamentace marné. Začínám si myslet, že v klubu nejsou peníze, proto si nemůže dovolit nakoupit hráče a najmout jiného trenéra. Bojím se, že to co jsme viděli v úterý, tu bídu a nemohoucnost hráčů, se hned tak nezlepší. Musíme se připravit na to, že v Olomouci kvalitní fotbal skončil. Pokud očekáváme brzký návrat do fotbalové elity, tak budeme zklamaní. To, co se dělo v pohárovém utkání na hřišti je jen předzvěst časů příštích. Sigma nemá kvalitní náhradníky. Lavička je tak ještě o třídu níž, než to co hrajeme. Základní sestava zatím nepřesvědčila výkonem. Chlubíme se, že jsme ještě neprohráli? No ale to je málo a proti jakým soupeřům? Práci trenéra nehodnotím, protože nevím, co má vlastně k dispozici. Proto si myslím že problém je jinde, než jen na hřišti, jinak by už jistě odpovědní učinili takové ostudě přítrž. Nebo NE?

•  21. 09. 2016, 11:38 • 
(1 odpověď)

Admine mne můj táta učil od mala slušnosti.Tady ve vedení asi nikdo slušný není když není schopný nám odpovědět na naše otázky.My jsme nebo byli fanoušky a ne nějaký povl tak by se snad mohli vyjádřit.Nic víc po nich nikdo nechce.

•  21. 09. 2016, 11:57 • 
(0 odpovědí)

Vlastimile, mě také, proto vím, že ani v diskuzi na internetu ale nelze nikoho urážet :) Jinak tohle je diskuzní fórum fanoušků, tady si mají povídat fanoušci mezi sebou, jak už tady bylo několikrát vysvětleno. Hezký den

•  21. 09. 2016, 10:40 • 
(1 odpověď)

Vím že pravda bolí,ale nikdo kompetentní nám na naše komentáře není schopen odpovědět,tak mu raději vyhrožujete,žeho zablokujete.To je vaše odpověď tak předem děkuji,ale p.Jílek není kompetentní vést tak věhlastný tým jakym byla SIGMA.Klidně mne zablokujte,ale fakt pravda pravda bolí.

•  21. 09. 2016, 10:56 • 
(0 odpovědí)

Dobrý den, ale vůbec vám nikdo nevyhrožuje, ale jsou tady nějaká pravidla diskuze, ty je třeba dodržovat. Hezký den

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná