Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  07. 09. 2016, 21:02 • 
(0 odpovědí)

Dohrávka s Táborskem 4.10 2016 zápas kvalifikace U21 7.10. 2016 tak by mně zajímalo co se změní samozřejmě možná uvolní trenéra Jílka na jeden den aby mohl odkoučovat zápas ale nehledal jsem termínovku U20 aby nebyli opět povolaní dva hráči této repre. Samozřejmě je možné že že sraz U20 mít nebude a půjde hlavně o trenéra který by měl sedět již jeden den po U21 tj. 8.10 ve Vítkovicích!!!

•  07. 09. 2016, 20:39 • 
(0 odpovědí)

Dávali jste se dnes na fotbal na čt4 2 liga??Na Znojmo a Pardubice???To bylo nasazení a také mě zaujali naši odchovanci ve Znojmě Nevím proč je vedení pustilo ale byli hooodně dobří oba
Znojmo vyhrálo 5-2 a my se z Pardubicemi jen trápily

•  07. 09. 2016, 20:28 • 
(0 odpovědí)

V dnešním rozhovoru na i SPORT se vyjadřuje P Lébr jak bude a nebo nebude pokračovat po novém roku v Sigmě.
Bude zajímavé co udělají akcionáři když jim pude o krk. Pokud nic?? Tak myslím fotbal na Sigmě zanikne,neb pochybuji že bude město nebo spolek SK Sigma Olomouc MŽ z První olomoucká investiční
mnoha miliony financovat sigmu i v budoucnu.
Je pravda že P.Lebr dlouhodobě financuje fotbal na Sigmě a nemá ani většinu akcii.Bude zajímavé sledovat vývoj.
Hodně lidí křičí že Lebr je hrobař Sigmy,Ano nadělal se také asi mnoha chyb,ale bez jeho financí by jsme možná hráli tak nějakou městkou ligu.

•  07. 09. 2016, 17:21 • 
(0 odpovědí)

"Prohra je velice krutá, jsme frustrovaní", řekl po porážce týmu ČR 21 trenér Lavička. Takže po dlouhé době se vrací k týmu Sigmy frustrovaný již tak dost frustrovaný treněr Jílek, 2 dny před dalším mistrovským zápasem. Je to opravdu to nejlepší, co teď Sigma potřebuje?

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná