Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  28. 11. 2017, 10:46 •
(0 odpovědí)

Ano Jemelka během podzimu vyrostl v nenahraditelného hráče a to dokazuje v každém zápase. A zapomněl jsem na jedinou kaňku celého podzimu. Druhý poločas zmíněného poharového zápasu s Jabloncem. Vést 2:1 nechat si otočit během pěti minut, rozčilovat se a diskutovat s rozhodčím nad verdikty které Sigmu poškodily. Ano poškodily ale vždycky se dalo brance zabránit bohužel by se nesmělo přestat hrát a akci přerušit určitě to šlo v obou případech kdy Jablone skóroval ať už po zpracování rukou nebo po odebrání míče po faulu dokonce na útočné polovině Sigmy. Vypadnutí z poháru je velká chyba zvlášť když se hraje o základní skupinu EL a chyběli 3 zápasy a z osudí pryč už je Sparta Plzeň a Slavia hraje s Libercem

•  28. 11. 2017, 14:08 •

Teď jsem se koukal na zápas ze záznamu na O2TV a musím se ohradit. Královec bude možná popotahován že neudělil druhou žlutou Chorému určitě by si zákrok našel a ne jeden kdy mohl Toma poslat ven. Jednoznačně po 19-ti letech přišel domácí zápas proti Spartě kdy určitě rozhodčí Sigmě neuškodil ba naopak možná i Spartu mírně poškodil. Kdo ví jak by to vypadalo po případném vyloučení. Pravda je že Frýdek neměl dohrát taky ale Chorý měl jít určitě dřív a mohlo vypadat všechno jinak