SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava Sleva -10% pro fanoušky

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  01. 04. 2017, 21:32 • 
(0 odpovědí)

A protože Opava do ligy asi nechce pro jistotu prohraje doma s Pardubicemi tak i přes hrozný výkon navyšujeme náskok na nepostupovou příčku k tomu není co dodat

•  01. 04. 2017, 21:29 • 
(0 odpovědí)

ne obývat branku ale dobývat branku

•  01. 04. 2017, 21:28 • 
(0 odpovědí)

Pohledný fotbal to ano ale spíše ze strany Třince. Mě připadlo jako by branku v 1.minutě vstřelil náhodnou branku outsider a favorit pak začal obývat branku. Vždyť Sigma se ke druhé kloudné akci a tím i na polovinu Třince dostala až po dalších 10 až 15 ti minutách. Ano byli z toho 2 šance v této fázi našeho nejlepšího hráče Vepřka ale jinak většinou třetí přihrávka našich končila na kopačkách soupeře. V minulém zápase se mi líbila fáze zápasu do zranění Buchvaldka pak Sigma jako by odešla od té chvíle Buchvaldek do zápasu alespoň doma nezasáhl, nevím jak na Táborsku to jsem neviděl ale podle toho jak jsem slyšel tak to taky nebyla žádná herní hitparáda, nehraje Sigma nic. Další reprezentant Yunis do zápasu zasáhne na 1 minutu a zatímco píšu tento příspěvek tak hned vedle vidím Yunis dal hattrick. Ano MSFL je jiná soutěž než NFL ale na co pan Jílek čeká? Až ti hráči na kterých by měla stát hra v dalších sezonách promrhají svá nejlepší léta na lavičce a pak budou předvádět hru jakou dnes předvádí Houska Petr Chorý Hála a další? Schválně kolik včera vyhrála věž Chorý hlavičkových soubojů? Moc jich nebylo přesto stále hrajeme jako přes kopírák tři přihrávky dozadu poslední na Buchtu a bum nákop přes celé hřiště. Ti kluci hrají čím dál hůř

•  01. 04. 2017, 18:36 • 
(0 odpovědí)

Nebudu tak tvrdý jako p. Kuzikowský, myslím si, že 1. pol. přinesl od obou týmů slušný fotbal a od hráčů Sigmy několik pohledných akcí, počínaje tou první gólovou. Ale 2. pol,, to byla opět hrůza.

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná