Zobrazit od data
 •  04. 11. 2018, 12:19 •
(0 odpovědí)

Hra Sigmy
Nemůžu si pomoct, ale hra Sigmy je špatná. Můžeme jásat, že se podařilo otočit zápas v Karviné. Že se včera podařilo srovnat v poslední minutě, ale něco je špatně. Prokazuje to naše prohra doma s Baníkem a ještě více s Bohemians, které mimochodem také otočili zápas z 2:0 na 2:3, ale v náš neprospěch. Oni prostě odhalili hru Sigmy a jednoduše naše hráče přehráli. Jestli se někomu líbil včera první poločas, tak jedině fanouškům Opavy. Až ve druhém poločase hráči začali hrát jinak, než mají naordinováno a zápas srovnali. A jestli to naordinováno nemají, tak svého trenéra neposlouchají a to je také špatně. Něco prostě nefunguje a na první poločas se nedalo dívat. Není náhodou, že se na tribuně ozýval pískot.Hra Sigmy
Nemůžu si pomoct, ale hra Sigmy je špatná. Můžeme jásat, že se podařilo otočit zápas v Karviné. Že se včera podařilo srovnat v poslední minutě, ale něco je špatně. Prokazuje to naše prohra doma s Baníkem a ještě více s Bohemians, které mimochodem také otočili zápas z 2:0 na 2:3, ale v náš neprospěch. Oni prostě odhalili hru Sigmy a jednoduše naše hráče přehráli. Jestli se někomu líbil včera první poločas, tak jedině fanouškům Opavy. Až ve druhém poločase hráči začali hrát jinak, než mají naordinováno a zápas srovnali. A jestli to naordinováno nemají, tak svého trenéra neposlouchají a to je také špatně. Něco prostě nefunguje a na první poločas se nedalo dívat. Není náhodou, že se na tribuně ozýval pískot.http://www.sigmafotbal.cz/diskuse/

Nebo se můžeme domluvit s budoucími soupeři, že zápas začne stavem 0:2 proti Sigmě a pak začnou hráči hrát od začátku.