Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  11. 03. 2018, 20:41 • 
(0 odpovědí)

Jenom se zeptám Karviná bude v TV a čas je vybrán kvůli hokejové extralize?

•  11. 03. 2018, 20:36 • 
(0 odpovědí)

Jsem si dal závazek že nebudu komentovat tak raději mlčím a budu číst a věřit že s přibývající zvyšující se teplotou venku se bude zároveň zvyšovat počet bodů na našem kontě nebo si budu myslet že nám Turecko uškodilo!!!

•  11. 03. 2018, 18:58 • 
(0 odpovědí)

Nechtěl jsem kritizovat po utkání ze Slováckem ale dnes první poločas dobrý,i když Slavie hrozila,Raichl pomohl,po našem střeleném golu Slavie zvýšila otáčky a naši byli v problémech,obrana byla na ručník a ostatní se zatáhli a jen bránili.Beru že je Slavie kvalitnější ale první poločas ukázal že se s nimi dá hrát.Jenže to by nesměla naše eskadra jen bránit a odkopávat balon.Je to škoda ale mohla být remíza.Hra ze Slováckem a i z Brnem hrůza. Je jasné že budeme s touto hrou rádi za místo do desítky. Beru i to že podzim byl strop našich ale nemohou takhle propadat v utkáních z týmy pod námi v Tabulce.Alibisticky tvrdit že se dá hrát z každým a na hřišti ukazovat hru která dle předpokladů nebude slavit úspěch.Mnoho hráčů je z formy a je jasné že náhrada není.Myslím si že i kdyby jsme náhodou uhráli Evropu za stávajícího stavu na ni nemáme,Chybí v dnešní době kvalita a tu nemohou přinést hráči z juniorky.Řezníček alesponˇ mě za ty 3 zápasy nepřesvědčil,jediní kdo si drží nějaký standard???Radakovič,Sladký,Jemelka,tedˇ i Hála a jiní?? ZAHRADNÍČEK,HOUSKA,FALTA,BY MĚLI BÝT OPORAMI TÝMU A KDE JSOU????FORMA JIM UPADÁ A NEVĚŘÍ SI.Hra z Chorým a bez je dost odlišná,málo kdo dokáže udržet balon a i v soubojích.To je ta kvalita která jim chybí a nepočítám dnes Slávii,ikdyž první poločas za situace kdy má jistou kvalitu Slávie dobré.Jen pak bez boje ,bez pohybu bez kvalitních přihrávkách a kvalitnějších zakončení.Mám obavu za stávajícího stavu ,jak Sigma dopadne. Ano nesestoupí,ale myslím že by měla udržet nějaké dobré umístění.Nemyslím tím místa kolem 10tky

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná