Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  12. 03. 2018, 17:14 • 
(0 odpovědí)

Musím reagovat na pisatele pode mnou.
Ano podzim byl snový,Namlsali jsme se,a vím že to byl je i strop možného z dnešním kádrem.Beru i to že se jeden zápas nemusí povést,i to že Slávie je jinde než my.Já v Brně byl,byl jsem i na Slovácko a sledoval zápas ze Slávii.Brno to byla katastrofa,kdy nebylo možné se jak koli probít a vstřelit gol,Kde byla dle mě chyba??? Nervozita,nefotbalovost,jak již známe z minulosti,problém přesně přihrát a udržet balon a tím moci konstruktivně zaútočit .Navíc důraz v soubojích a snaha do nich jít.Slovácko o málo lepší ale nedostatečné,stačí porovnat zápas z Plzní, a to že jsme vyhráli,? ne naší pílí a obětavostí,ale chybou soupeře.Což se tato situace nemusí opakovat.Chybí persona která by to sama vzala na sebe a rozhodovala.Není nikdo kdo by v zakončení dominoval.Přiznejme,Chorý chybí!!!
Kde je Um a forma našich odchovanců kteří to již prokázali že umí??? Falta,Plšek,Zahradníček a jiní?? Jak jsou na tom dnes z vírou a i umem který získávali od malička????Nevěří si a jejich forma stagnuje a i možná upadá.Dle mého týmy pod námi v tabulce musíme přehrávat a sbírat body,máme na to,ale chybí lídr,chybí kvalita kterou na podzim ukazovali.Je jasné že se toto z našim úzkým kádrem nedá udržet,ale nějaká kvalita tam musí bít.
Nejde ani tak o poháry,Na ty i kdyby,nemáme,ale jde o to udržovat nějakou urovenˇ.A nejde spoléhat že se naši borci při zvednutí,udrží i v příštím ročníku,že budou hrát pro nás doma a spoléhat na juniorku????Ano může někdo zazářit,ale jak mile,je prodán konkurenci a to zníme a víme jak to je .Beru že jde o Peníze,rozpočet,o možnost hrát tu nejvyšší,ale to již také známe a víme jak to dopadá.Myslím že máme i na to minimálně 5 místo,ale od toho je Trenér a realizační tým aby to z našich borců dokázali vydolovat,umí to, převedli to na podzim,jen nejde chodit na fotbal a jezdit na jiné stadiony a ptát se co se zase stalo???Jezdím a dost často,a chci jezdit na Sigmu,která se porve i z ježděním po zadku o výsledek.
Zatím moc radosti nemám a z obavou budu sledovat duel z Karvinou,pokud ani tam přesvědčivě neuspějí,bude celí podzim na vážkách.

•  12. 03. 2018, 12:06 • 
(1 odpověď)

Všechny Vás zdravím
Jen bych chtěl přijít se svou troškou do mlýna. Poslední výsledky a předvedená hra Sigmy i u mne vzbuzují rozpaky. Poslední utkání doma se Slováckem určitě nebyl žádný fotbalový zázrak, ale tři body zůstali. V Brně, což jsem neviděl, údajně lepší výkon a nic! No a Slávie? Vážení přiznejme si, že po tom co jsme viděli, musíme uznat, že je někde úplně jinde. Prostě kvalitu má a potom co jsem měl možnost vidět Spartu a Viktorku říkám, že je prostě v současné lize nejlepší. Podzim byl v podání naší sigmy prostě pohádka, vyšlo vše nač se sáhlo a kluci si věřili. Avšak jak říká jedno staré rčení: “Po hodech přichází srač..“ Je čas se podívat na věc objektivně. Sigma asi předvádí to na co v současnosti má. Tak to prostě je. Nechtějme se srovnávat a soutěžit s absolutní špičkou. Kdybych tady před úvodním výkopem tohoto ročníku napsal, že bude Sigma po dvou třetinách soutěže definitivně zachráněná a dokonce třetí tak mi doporučíte vyšetření v jednom zdravotnickém zařízení v nedalekém Šternberku. Jistě bylo by krásné a pořád tomu věřím, obsadit pohárovou příčku. To je jedna věc. Výhodou Zlína byl v loni přímý postup do skupiny. To Sigmě i v případě úspěchu a umístění na 4 či popř. pátém místě nehrozí. Pokud by neskončila třetí a zároveň Slavia druhá a vyhrála by pohár. Takže i tak jsou pěkné finance ve světle pohárových předkol hodně vzdáleny. To je věc druhá. Nebuďme zase takový škarohlídi. Já jsem přesvědčený, že všichni v Sigmě dělají maximum. Vedení s panem Minářem i trenér Václav jílek, kterému jsme kdysi nemohli přijít na jméno, všichni hráči již dávno splnili to, v co jsme na začátku věřili a možná jen doufali. Berme tuto situaci, tento stav tak jak je, buďme nároční a hladoví po úspěchu. Ale zůstaňme na zemi a pojďme do ochozů povzbudit kluky v další boji. Pokud to dopadne tak, že Sigma dosáhne na pohárové příčky, budete to paráda, pokud ne nelamme hůl, nezatracujme ji. Věřím, že po sezoně se Sigma stabilizuje a připraví se na další dlouhý pobit mezi elitou. To si přeji celým svým srdcem a věřím tomu. K tomu Sigmě dopomáhej bůh a hlavně my věrní fandové ta, jak já to dělám již pětatřicet let. Pěkný den všem.

•  12. 03. 2018, 12:10 • 
(0 odpovědí)

Omluva za hrubku, "pobyt" je pochopitelně s tvrdým....

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná