Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  25. 03. 2018, 13:23 • 
(1 odpověď)

Nevím každý tady kleje na Řezníčka myslím si že on má dva problémy.
1) Naše záložní řada nepodává takový výkon jako na jaře a tudíž nedostává tolik míčů kolik by potřeboval
2)Závažnější problém je ten a který je ovšem v rovině pískání a přístupu rozhodčích. Řezníček se pohybuje na hranici ofsajdu což je na místě hrotového útočníka v pořádku. Ale ty centimetry které mu procházely v Plzni mu bohužel neprojdou v našem dresu a my tu nadáváme že stojí stále v ofsajdu. Tady ale přichází ten rozdílový moment protože hráč musí přizpůsobit hru novému trendu a to nebude hned tak. Není od věci v inkriminovaném zápase s Karvinou byli odpískány hned minimálně 3 hraniční situace v 1.poločase ze kterých minimálně 2 nebyli a tudíž hráč vlastně nemůže akci zakončit a místo aby se stal slavným tak je zatracován. A co si budeme namlouvat velké trojce se píská trochu jinak než Olomouci.A to byl možná i případ Mahmutoviče který se už po našem angažmá nedostal na úroveň na kterém býval. A teď se do mě můžete pusti

•  25. 03. 2018, 14:44 • 
(0 odpovědí)

Vcelku jde s Tebou souhlasit ,jen z rozdílem že hráč typu Řezníček,by měl Golové situace řešit z přehledem,navíc má problém udržet balon když se k němu dostane ,což byl případ chorého,vybojoval balon,udržel a dokázal konstruktivně přihrát.Navíc dokázal v souboji uspět,z čehož pramenilo držení míše.To je ten rozdíl.To že naši borci nemají takovou kvalitu jako na podzim je bez debat,proto se nedaří.Myslím že by nebylo asi od věci začít nasazovat do utkání mladé ,aby si zkusili dospělí fotbal,jsme zachránění,tak zde je ta největší možnost ,jak je postupně zapracovat do mužstva.Řezníček v létě odejde a není nikdo kdo by přebral jeho roli.Šikovných mladých třeba i z 19 máme dost ,tak proč už třeba tedˇ nezkusit a pomalu se chystat na příští ročník.Co se týká Řezníčka,i já měl větší očekávání,bohužel padla deka nejen na něj tak je potřeba to akceptovat.On v Létě odejde a co dál???? Návod jsem napsal a i kdyby jsme šli cestou poháru,nemáme mužstvo nato abychom se tam nějak udrželi a nejsou ani finance na nákup posil.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná