Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  27. 08. 2018, 17:13 • 
(0 odpovědí)

Čas ukáže, do konce sezóny je ještě daleko, ale... Loňská pohádka skončila a evropské vystřízlivění přijde ve čtvrtek. Na co bude Sigma stačit v tomto ročníku nejvyšší soutěže uvidíme. Nejsem škarohlíd a věřím, že tu ligu nakonec uhrajeme! Pořád je času dost a mužstu i trenéru Jílkovi stále věřím! Jednu věc jsem si ale již vyjasnil. Na Pardubice, Chrudim nebo Třinec si permici už určitě nekoupím.

•  27. 08. 2018, 18:46 • 
(0 odpovědí)

A no máte pravdu ale... Jedno velké ale 6 kolo a kolik bodů jste si představoval? A no mě by stačilo 9 to by znamenalo porazit MB Slovácko a Baník nebo jste si snad myslel že přejedem Slavii Plzeň a Jablonec? Slavie v 1.kole to bylo ostré sousto pro nesehranou novou obranu nakonec rozhodl náhodný gol po kterém Sigma ztratila jistotu pak dostala druhou z dalekonosné střely a bylo po zápase herně si myslím ale nepropadla. V MB to sice nebylo nic extra ale výsledek byl skvělý. Plzeň druhý favorit ligy vyhrál šťastnější určitě ne lepší zápas to byl pěkný. Pak se přešlo do pohárů a Slovácko. Po čtvrtečním zápase se hrálo v UH a Sigma byla herně lepší 2 neuznané branky z možná malých ofsajdů které někomu projdou někomu hold ne a nikdo mi nevymluví že penalta se mohla ve prospěch Sigmy pískat. Vytknout by se dalo nebo spíš musí a to vypadá na dlouhodobý problém bránění standartek ty nás odstřelují. No a pak přišli 2 propadáky Baník to byl extra propadák ale nikdo mi nevymluví že v hlavách hráčů už byl čtvrteční zápas ano je to špatně ale poté co baníku padli první dvě střely do branky bylo rozhodnuto a v Jablonci se nedaří dlouhodobě. Mám obavu i teď ze zápasu s Bohemkou po cestě do Španělska Je sympatické že pan Jílek nechce přiznat že těch zápasů je moc a kádr není bůhví jak velký, je pravda že některé individuální chyby v lize jsou velké ale mít strach o osud ligy nedejbože sestup po 6-tém kole je opravdu brzo. Věřím že po repre pauze Sigma rozjede a přijdou i výsledky a systém ligy nás může dostat do pohárů i v příští sezoně i když ta cesta bude dlouhá. V tabulce pravdy jsou to furt jenom mínus 6 bodů a to se dá nahrát.

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná