Zápas století 8.9.2019 14:00

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 1 komentář

Zobrazit od data
 •  23. 07. 2018, 17:42 • 
(0 odpovědí)

připomínka jen a docela jsem doufal, že se od nové sezóny vyřeší a včera zase problém. sedím na už X let na hlavní tribuně na Ačku.... nechápu proč nejsou pořadatelé jak bylo zvykem v každém vchodu na tribunu?!! co jsem projel v evropě , ale i tady u nás pořadatel by prostě měl být ( a ne jen pořadatel co se přišel za peníze pobít..) stále problém ne jen , že včera bylo docela hodně fandů nových na tak atraktivní zápas. Jsem veliký fanda Sigmy , ale i uznávám fandy soupeřů co třeba projedou celou republiku na zápas sveho týmu a v noci se vrace jí nazpět....
Problém konkrétni:
- lidé nevědí kde mají místo ( není kdo by jim poradil z pořadatelů)
- celý zápas musím poslouchat "uhnete, sednete si, tady nemuzete u vchodu být, nevidíme....
- bohužel agresivních opilců je tam taky stále více a chceme aby chodili a naše děti a neposlouchali jsme ty " agresivity"
- včera na Slávii se hodně projevilo že pernamentkáři našli své místo obsazené a ne jen třeba sešívánými

Píšu hlavně jestli by nebylo dobré se zamyslet a nevrátit pořadatele tak jak to bývávalo zase nazpět i na hlavní tribunu. Kdo ukáže kde kde mají lidé místo, kdo usměrní , kdo požádá fandy nestůj ve ve výhledu.... Když koukám na protějsí tribunu tak tam všude jsou jen nedokážu posoudit jestli k něčemu... protože poslouchat jen stále z rozhlasu " žádáme fanoušky hostu nepoužívejte pyrotechniku.... " je taky k ničemu. to je zase ale jiný prolblém na zamyšlení.
Děkuji

OLTV.cz
    TravelSlevy.cz
    Rádio Haná