Sleva -10% pro fanoušky

Vstupenky

Ceny vstupného pro sezonu 2017/2018

PERMANENTNÍ VSTUPENKY
I. kategorie:
1900 korun plná cena, 1700 obbnova + dárek - klubová šála z limitované edice
(horní části sektorů A,B,C,D,E a horní části sektorů O,P,R,S,T,U)
II. kategorie: 1700 korun plná cena, 1500 obnova + dárek - klubová šála z limitované edice
(sektory H,G, horní část sektoru F a dolní části sektorů A,B,C,D,E,O,P,R,S,T,U)
Dětská: 500 korun, k obnovené dětské permanentní vstupence dárek - klubová šála z limitované edice

VSTUPENKY
200
Kč – jednotné vstupné na ligová utkání hraná s SK Slavií Praha, FC Viktoria Plzeň, AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava a Zbrojovkou Brno.
150 Kč – jednotné vstupné na všechna ostatní ligová utkání.
100 Kč - ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ 1ks vstupenky/ osobu lze zakoupit jen v předprodeji (již ne v den zápasu). Na zlevněné vstupenky  je vymezena tribuna JIH a budou se prodávat jen ve FANSHOPu, resp. na pokladně vedle FANSHOPu. Nebude možné si je koupit přes internet!
ZTP – 50% slevu na permanentní vstupenku mají diváci ZTP a to s doprovodem 1 dalšího diváka, vstup je z parkoviště za tribunou JIH (výtah).
ZTP/ P a děti do 6 let - zdarma mohou utkání navštěvovat fans s průkazem ZTP/ P a to s doprovodem 1 dalšího diváka. Dále děti předškolního věku (do 6 let) bez nároku na sedadlo v doprovodu rodiče (ten si vstupenku musí koupit). Dítě si v případě, že v nejbližším okolí v hledišti bude obsazeno, musí jeho doprovod vzít na klín.

 

Nákup vstupenek v předprodeji

 

Předprodej vstupenek na fotbalová utkání Sigmy Olomouc začíná deset dní před samotným zápasem. Vstupenky je možné zakoupit ve Fanshopu, který se nachází u Západní tribuny Androva stadionu. Případně také v síti Ticketportal.

Otevírací doba Fanshopu:
pondělí - pátek : 10:00 - 17:00
v den zápasu : 90 minut před a 30 minut po zápase

 

VÝHODY

V průběhu sezóny budou držitélé permnentních vstupenek zařazeni do několika soutěží o klubové suvenýry a další hodnotné ceny, nebo účast v doprovodných programech při domácích zápasech.

S permanentkou SK Sigma si můžete zajít si do Premiere Cinemas Olomouc zdarma. Platí při zakoupení druhé nezlevněné vstupenky KAŽDOU STŘEDU v multikině Premiere Cinemas Olomouc, Galerie Šantovka.

Dále pak můžete využít 10% slevu v prodejně Pánské obleky BANDI Olomouc, kde vám poradí nejen ve výběru, ale také ve vhodném způsobu oblékání a užívání společenské módy tak, abyste nejen vypadali skvěle, ale také měli úspěch.
OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná