Průběh zápasu

18. 10. 2014, Andrův stadion

SK Sigma Olomouc 4:1 FK Kolín

90

Konec utkání. Zvítězili jsme jasně 4:1, když jsme dokázali otočit nepříznivý stav. Díky za sledování a těším se na počtenou. Vítek Nágl.

90

1 minuta nad rámec.

90

Ordoš to zkusil z vápna, ale slabší levou, takže jen po zemi a slabě.

88

Hosté rozehráli signál, který se ale úplně nepovedl. Na druhé straně předvedl Rolinc útočný faul a rozhodčí píská. Ale co vlastně píská?

87

Kabele centroval, Rajnochovi utekl míč a taktak že neskončil za zády Reichla. Roh hostů.

85

Plšek byl při průniku stažen, opět se ale zvedl, rozehrál faul a byl znovu faulován. Rozhodčí na to nic.

83

Plšek se probil přes všechny obránce, dokonce i přes brankáře, ale rozhodčí píská nepochopitelně faul...

82

Varadi se zlobí, že zpracovával v offsidu.

81

Habusta dlouhým nákopem našel Kubátovy rukavice.

80

2388 vstupenek bylo vydáno. Díky všem na stadionu za účast!

79

Plšek se prohnal do vápna, naznačil střelu, ale tu proměnil v perfektní přihrávku na volného Rolince, který sám před Kubátem nezaváhal! 4:1!

79

Navrátil z 20 metrů pět metrů nad.

78

Tentokrát kolínská obrana nepřipustila drama a z první jde míč ven z vápna.

78

Hála vybojoval další roh a fanoušci už netrpělivě čekají na 4.gól...

77

Janec si nevšiml skákajícího Navrátila a smetl jej ve vzduchu jak mouchu.

76

Potlesk pro Housku, který střídá Habustu. Díky, Davide!

75

Varadi byl po nahrávce Navrátila blízko gólu, ale obránce zabránil střele.

74

Teď je to tah na jednu bránu a fanoušci se dožadují 4. gólu do kolínské svatyně.

72

Hosté také střídají. Jediný střelec hostů Macháček jde dolů, nahrazuje jej Jukl.

71

Varadi našel centrem hlavu Ordoše, ale ten v záklonu netrefil bránu.

70

Kuba Rolinc střídá za potlesku fanoušků Vaška Vašíčka. Díky, Vašo!

69

Houska fauloval pronikajícího Jance.

68

Jelínek se dostal k odraženému míči, nerozpakoval se, vystřelil a míč skončil někde na 20. řadě severní tribuny.

67

A teď dostal Vašíček za další faul žlutou...

66

Navrátil teď úplně to samé, co před chvílí Vašíček. Kubát ho při kličce strhl k zemi, ale rozhodčí už asi další penaltu pískat nechce. Neskutečné...

65

Zahradníček si jde odpočinout, nahrazuje jej Varadi.

64

A teď zase naopak! Plšek doprava, Kubát doleva! 3:1!

63

Kubát jako druhý brankář střídá Hurku.

62

Vašíček ve vápně obešel Pechatého, ten jej skolil, dostal červenou a máme další penaltu!

61

Navrátil zprava vyslal jedovku na Pechatého. Ten se štěstím odolal. Pro další centr si došel Zahradníček a z dobré pozice míjí!

60

Hosté střídají. Bláha pryč, Böhm na hřiště.

60

Kučera našel Macháčka v offsidu.

58

Rajnoch se z centru dostal k hlavičce a s tečí obránce máme roh.

57

Ordoš zase faulován, Jelínek poté zakopl míč a ještě se diví...

55

Vašíček si při zpracování přidržel Petráška.

55

Ordoš zkoušel po vysokém centru do vápna nůžky, ale nezadařilo se.

53

Plšek penalty umí! Pechatého poslal doprava, sám dal doleva a celý stadion slaví! 2:1!

53

Po faulu na Plška máme k dispozici penaltu!

50

Ten prolétl vápnem, několikrát tečován, ale nakonec nic z toho.

49

Zahradníček našel centrem jen hlavu protihráče. Máme roh.

48

Navrátil měl na centr dostatek času i místa, zkoušel to po zemi, ale obránci to přečetli.

47

Kučera z dálky po zemi s tečí, Reichl si poradil. Na druhé straně byl Vašíček faulován ve vápně. Fanoušci pískají. Rozhodčí? Nikoliv.

46

Hála sice našel Vašíčka, ale ten si opět poradil při zpracování nedovoleně. faul.

46

Domácí borci zahájili 2. poločas. Sigma!

Po 45 minutách hraje Sigma s Kolínem 1:1. Skóre otevřel ve 22. minutě hostující Macháček, který nikým neatakovaný snadno prostřelil Reichla. Z jediné šance dali hosté gól. Vyrovnání přinesla 41. minuta, kdy se po rohu Zahradníčka zblízka prosadil hlavou Ordoš. Hosté jsou velice agresivním týmem. Rozhodčí sice fauly píská, ale s rozdílem, že naši za ně dostanou okamžitou žlutou a hosté až po urgenci fotbalistů a zejména fanoušků, kteří sudího Lercha zaplavovali celý 1. poločas pískotem. 2. poločas začne zhruba v 16:04.

45

Konec 1. poločasu.

45

Navrátil si zprava naběhl do středu, z vápna to zkusil, ale pár metrů nad.

45

Žlutá pro Ordoše.

44

Zahradníček to zkusil z centru až na bránu, ale metr nad.

43

Ve výskoku dostal Ordoš šlapáka a Kabele dostal zaslouženou žlutou.

41

Zahradníček našel perfektně Ordoše a ten ze dvou metrů prohlavičkoval míč až do brány! 1:1!

40

Navrátil to zkusil zleva a Pechatý s problémy na roh!

38

Janec už má žlutou, zase faulova, poté zakopl míč. Rozhodčí na to nic. Poté byl sám před bránou Navrátil, ale v pádu netrefil odkrytou část brány!

36

Vepřek centroval slabší pravou. K míči sice sbíhal Plšek, ale nestihl míč na hrací ploše.

35

Tentokrát Macháček v offsidu.

34

Houska ve výskoku fauloval.

33

Janec za sečtení faulů ještě obdržel žlutou.

33

Hála u postranní čáry faulován. Snad centr do vápna.

31

Při něm byl ale Pechatý ve výskoku nekompromisní.

31

Plšek hledal pěkným centrem ve vápně Vašíčka, ale obránce dal na roh.

29

Kolínští hráči jsou velice důrazní. Dokázali to již několikátým faulem na Navrátila.

28

Příhra Vepřek-Plšek-Navrátil skončila nakonec v autě.

28

Teď se zase prodíral Vašíček, Janec ho stáhl k zemi.

26

Kučera se prodíral, Hála ho nedovoleně zastavil.

23

Jelínek doslova zabrzdil Navrátila při kličce a dostává naprosto zaslouženou žlutou kartu.

22

Macháček se ve vápně dostal k míči a bohužel nikým neatakován prostřelil bezmocného Reichla. 0:1.

20

Kučera z dálky provětral Reichlovy rukavice.

19

Vašíček při průniku fauloval Petráška.

18

Další faul na Ordoše. Opět bez karty. Poté Vepřek nachytán v offsidu.

17

Jelínek při výskoku vrazil do Ordoše. Další faul hostů.

16

A Hurka to zkusil až na Reichla, ale hodně nad.

16

Hála fauloval Hurku, Plšek protestoval a dostal žlutou. Standardka hostí.

15

Ordoš se ve vápně dostal k odražené střele a z první trefil tyč a ven! Škoda!

13

Kučera hodně nešetrný zákrok na Rajnocha. Bez kartové odezvy.

11

Ordoš sklepl na Šindeláře, ten střílel z první. Bránu sice trefil, ale střela byla slabá.

10

navrátil hezky centroval, Pechatý vyrazil na roh.

9

Ordoš si pěkně sbíhal, ale nic z toho. Na druhé straně nebezpečný centr do vápna, tam ale naštěstí nikdo nečekal.

8

Delší pasáž bez šancí.

7

Ruka Macháčka.

6

navrátil to zkoušel po zemi, ale vedle a pomalu.

5

Šimkovský po odehrání míče nepěkně zajel Navrátila. faul.

4

Ordoš s Plškem v první větší šanci. První jmenovaný byl poté ve vápně s míčem, chtěl to řešit příhrou na Plška, ale ten neporozuměl a Pechatý vykopává.

2

Janec se pokusil o první střelu, ale byla zablokována.

2

Z autu byl sice Navrátil ve vápně, ale už nestihl míč na hřišti.

1

Ordoš našel těžkou příhrou Navrátila, ten vybojoval aspoň aut.

1

Hosté rozehráli, začínáme!

Hráči už jsou na hřišti a zdraví se s rozhodčími, za úár okamžiků začne další domácí utkání. Sigma!

Sestava SK Sigma proti Kolínu: Reichl - Hála, Rajnoch, Šindelář, Vepřek - Zahradníček, Houska, Plšek, Ordoš, Navrátil - Vašíček. Na střídání jsou připraveni Rolinc, Škerle, Varadi, Janotka, Habusta a Bárta. Startujeme v 15.00

V sestavě Sigmy bude jedna vynucená změna, hrát nemůže záložník Denis Cana, má stopku za čtyři žluté karty.

K zápasu byla delegována trojice rozhodčích ve složení Ondřej Lerch – Dušan Pospíšil, Vít Melichar.

Vítejte u našeho textového onlajnu z utkání SK Sigma Olomouc vs. Kolín. Začínáme v 15.00.