Průběh zápasu

07. 03. 2015, Andrův stadion

SK Sigma Olomouc 7:0 FK Baník Sokolov


90

Konec! Díky za sledování, dnes to bylo jednoznačné! Sigma!

90

Ale ani ten jim nic nepomohl...

90

Hosté ještě hrají a mají roh.

89

Jak jednoduchý fotbal je! Plšek si zaběhl za obranu, perfektně si zpracoval přihrávku a k pravé tyči upravuje skóre na 7:0! Sigma!

87

Urma se ocitl v offsidu.

85

Na druhé straně se pokusil Vaněček překonat Reichla obloučkem, ale Michal s tím neměl sebemenší problém.

84

Ordoš přesprintoval skoro celé hřiště a ve vápně vybídl Zahradníčka, který by ale skóroval v případě absence levé nohy Belaně. Škoda!

83

Jako kdyby se hostům už ani nechtělo hrát. Belaňovi trvala rozehra alespoň 20 vteřin a netvářil se moc nadšeně, že musí odevzdat míč a nemůže jet domů...

82

Hosté jsou opravdu velice frustrovaní. Potvrdil to Machek, který nevybíravě fauloval a obdržel žlutou.

81

Za hosty si ještě na 10 minut jde zakopat Urma, který vystřídal frustrovaného Poučka.

80

Šestka je tam! Vašíček dostal míč do vápna, obtočil se kolem obránce a z penaltového puntíku zavěsil! 

79

Dnes bylo vydáno 2441 vstupenek. Všem na stadionu díky za podporu!

79

Po příhře od Plška střílel Ordoš, míč ale tečoval Vanšček a Belaň může být rád, že míč nešel do brány, neměl by šanci do protipohybu.

77

Petr obral nedovoleně Kosaka o míč a diví se. 

77

Machek vyslal Šamánka, ale dřív tam byl náš Bystroň a uklidnil situaci.

75

Teď si dobrý den udělal Ordoš z Vanšěčka, kterému v otočce nasadil jesličky, potáhl si míč a vystřelil. Sice nad, ale oku lahodící.

74

Přeučil stál v offsidu a rozhodčí píská.

72

Tečovaná střela Míši Ordoše skončila v náručí Belaně.

71

A hned se z rohu dostal k hlavičce a nechybělo málo a mohlo to být 6:0, ale míč nakonec těsně přeletěl břevno!

71

Poslední střídání Sigmy. Honza Rajnoch dostává aplaus od fanoušků a střídá jej plzeňská posila David Bystroň. Díky Honzo!

70

Houska teď byl v prakticky tutové šanci, když dostal hezkou příhru od Ordoše, ale nakonec zaváhal a obránce odkopl míč na roh.

69

Secvičený signál nakonec zakončil střelou Vepřek střelou, kterou trefil ve vápně stojícího Rajnocha.

68

Reichl v klídečku na půlce...

68

Machek si zatancoval s Rajnochem, sudí si toho všiml a máme standardku.

66

Šajtlí ála Rosický teď Zahradníček centroval, ale obránci byli pozorní.

65

Standardka se ale Machkovi nepovedla a Reichl si pro míč vyskočil.

65

Ranoch dohrál po odehrání míče Šamánka a rozhodčí píská.

64

Pomezní teď diskutuje s trenérem hostů, který má nějaký problém. Vyřešeno.

62

Vepřek "zmršil" centr a jen nevěřícně kroutí hlavou.

61

Jakub Dvořák odchází ze hřiště, nahrazuje jej Vaneček. Za domácí odešel Cana a přichází Kuba Plšek. Díky Denisi!

60

Míša Ordoš! ​Míša Ordoš! ​Míša Ordoš! Krásně si sběhl do vápna na přihrávku od Petra, obešel posledního obránce a zavěsil míč do levé šibenice! 5:0!

59

Tak dlouho Vašíček otravuje Machka, až ho o míč obere.

57

Velký potlesk pro Honzu Navrátila za perfektní zápas a krásný 4. gól. Toho střídá Tomáš Zahradníček. Díky Honzo!

56

Přeučil poslal mezi dvěma obránci přihrávku na Poučka, ale Reichl byl z brány rychle ven a míč skončil v jeho rukavicích.

53

Navrátil perfektně vystihl rozehru soupeře, obral posledního obránce o míč a tváří v tvář v následném souboji s Belaněm nedal brankáři žádnou šanci! 4:0! Sigma!

51

Vepřek trošku zariskoval a nechal se obejít Přeučilem, ten ale neposlal žádnou valnou přihrávku do vápna a zase máme míč.

48

Navrátil poslal do vápna Housku, ale toho ohlídal obránce a Belaň si poté došel pro míč.

47

Souboj dvou sedmiček. Ordoš ve výskoku udeřil loktem Machka a sudí píská faul. Míša se sportovně omluvil.

46

Druhý poločas rozehráli modrobílí borci, věříme v další šťastný konec. Sigma!

Po 1. poločase zatím není co řešit. Kromě jediné šance Přeučila se hosté k ničemu nedostali. Zato Sigma udeřila hned třikrát. Nejprve v 8. minutě dopravil do brány míč svým debutujícím gólem v dresu Sigmy Kušnír, poté si o pět minut později udělal z obrany dobrý den Vašíček a do protipohybu nedal brankáři šanci. I třetí gól měl na svědomí Vašíček, když si zpracoval přesný centr Petra a zblízka nedal Belaňovi šanci. Zatím je to opravud hra na jednu bránu, a snad tomu tak bude i ve 2. poločase, který začne zhruba v 15:35.

45

S koncem prvního poločasu přišla ještě větší šance Sigmy, kdy si Vašíček navedl míč na střed k vápnu, předložil doprava Petrovi, který z první vyslal jedovku, ale Belaň si na střelu počkal a ukončil tak 1. poločas.

45

Šindelář v hlavičkovém souboji předčil Šamánka.

43

A ta byla teda jedovatá, ale Šindelář odvrátil!

42

Nebezpečný střílený centr Šamánka na Poučka jsme odvrátili na roh. Z něho se sice hostům nic nepodařilo, ale mají standardní situaci z levé strany.

41

Z vééééélké dálky to zkusil Kosak (a hezky), ale Reichl stál na správném místě ve správnou dobu a užil si potlesk fanoušků.

38

Hosté překvapivě střídají již v 1. poločase. Ze hry odchází Čada a přichází Šamánek.

37

Vepřek ve spolupráci s Kušnírem hezky odcentrovali, ale na míč si zase naběhl Belaň a lapil jej. Rajnoch ale ještě předtím stihl domácího brankáře při doteku faulovat.

37

Vepřek ve spolupráci s Kušnírem hezky odcentrovali, ale na míč si zase naběhl Belaň a lapil jej. Rajnoch ale ještě předtím stihl domácího brankáře při doteku faulovat.

37

Standardka zprava.

35

Zatím se hraje tak perfektní a pohledný fotbal, jaký tu už dlouho opravdu nebyl. Sigma krásně kombinuje, míč hostům prakticky nepůjčuje, a když už, tak zapracuje skvělá obrana a ještě lepší Reichl.

34

Teď zase pasem hledal Ordoš Vašíčka, ale Belaň zatím chytá lépe než hrají jeho spoluhráči a další gólovce zabránil.

32

Houska vyslal pasem Ordoše do vápna, ten sice zakončil ale jen do "letícího" Belaně, který vyrazil na roh. Ten hosté ubránili.

31

Sudí teď přehlédl faul na hostujícího Přeučila a Navrátil sportovně zakopl míč, který hosté vzápětí autem vrátili. Gesto fair play, které rádi vidíme.

29

Reichl perfektní zákrok, když si na dlouhý aut naběhl na zadní tyš Přeučil a z očí do očí hleděl na našeho brankáře, ten se ale nezalekl a vytasil zákrok zápasu!

28

Vepřek poslal "ulicí" míč na Navrátila, ale o trochu rychleji, než to potřebovalo, a tak z toho byl jen potlesk fanoušků.

26

Cana v nouzi odkopl míč a málem z toho byla velká akce Sigmy, když si na pas naběhl skvěle hrající Petr, ale míč mu trošku utekl a hosté si z plných plic oddechli.

25

Hosté sice dali branku, když Čada našel pěknou hlavičkou Přeučila a ten skóroval, ale stál v offsidu a branka samozřejmě neplatí.

23

3:0! A zase ten Vašíček! Dostal přihrávku až před brankáře a zblízka se nemýlil! Sigma!

22

Z té se ale prakticky nic nepovedlo.

21

Petr obešel krajního obránce, kterému nezbývalo nic jiného, než faulovat. Máme standardku.

19

Po trase Kušnír - Ordoš - Navrátil poslední jmenovaný utíkal prakticky sám na brankáře, ale nakonec z toho byla jen slabá střela, se kterou Belaň neměl problém. Ale akce hezká.

17Omlouvám se za technické výpadky.
13

A je to 2:0! Vašíček dostal krásnou přihrávku na vápno, kde si obešel nejprve obránce a poté i brankáře a do protipohybu zvyšuje na 2:0! Sigma!

11

Zatím se hraje v jednoznačné režii Sigmy, která Sokolov ještě pořádně nepustila ani za půlku.

8

​Cana se krásně prokličkoval do vápna, předložil Vašíčkovi perfektní příhru, kterou sice Vašek nevyužil a trefil jen brankáře, ale k odraženému míči se dostal Kušnír a zavěsil do prázdné šibenice! 1:0!

6

Ordoš pospíchal do odkryté obrany, ale Kosak dobře zapracoval a o míč jej obral. Poté ale Míša spojil síly s Vepřkem a vybojovali míč nazpět.

6

Vepřek ztratil míč a pak ro revanšoval faulem na Machka.

5

Sigma měla výhodu rohového kopu, ale Belaň pro míč vyskočil.

4

Petr dostal dobrou přihrávku do vápna, ale nezpracoval ideálně a obrana hostů dobře zapracovala.

3

Vašíček dostal těžkou přihrávku od Kušníra a míč mají hosté.

2

Vepřek dobrým obranným zákrokem vybojoval míč a Sigma se konečně dostala k míči.

1

Hosté rozehráli dnešní mač. Sigma!

Před zápasem se blahopřálo Sigmáckým legendám, Petr John Uličný oslavil 11. února 65. narozeniny, Jaromír Fiala slavil ve stejný den šedesátku.

-1

Hráči právě přišli za potlesku na hřiště.

-4

Nejlepším střelcem sokolovských je Červenka, který má na svém kontě 7 gólů. Dnes ale naši branku neohrozí. To na straně našich borců máme hned dva sedmigólové střelce, a to Míšu Ordoše a penaltového mága Kubu Plška. Narozdíl od Červenky je dnes v základní sestavě Míša Ordoš a Kuba Plšek je připraven na střídačce.

-8

I přes dnešní výhru Varnsdorfu v Pardubicích si Sigma udržela 1. místo v tabulce, kde má aktuálně 35 bodů, o 2 body více než právě zmíněný Varnsdorf. Náš dnešní domácí zápas nese neoficiální punc zápasu kola, protože Sokolov je na 4. místě, o 7 bodů za našimi borci. V případě dnešní výhry hostů se Sokolov posune na průběžné 3. místo. Sigma by Varnsdorfu v případně 3 bodů odskočila o 5 bodů.

-10

17. kolo Fotbalové národní ligy se rozehrálo již včera, když Ústí doma porazilo Opavu 1:0 (se kterou se utkáme v následujícím domácím zápase). Dnes se hrály další dva zápasy, Pardubice doma podlehly druhému Varnsdorfu 0:1 a Třinec také jedním gólem srazil předposlední Most. Od 14:30 se hrají další 2 zápasy - Táborsko doma prověří Frýdek-Místek a Znojmo zajíždí na hřiště nevyzpytatelné Vlašimi.

-13

S naším dnešním soupeřem jsme se utkali ve venkovním utkání 16. srpna loňského roku. Při premiéře na sokolovském stadionu jsme prohráli smolně 2:3. Hosté třikrát vedli, Sigma dokázala dvakrát srovnat, potřetí se to již nepovedlo a sokolovští si připsali cenné 3 body.

-23

Oba týmy na hrací ploše pomalu dokončují rozcvičku, výkop se blíží

Sestava SK Sigma proti Sokolovu: Reichl – Kušnír, Rajnoch Šindelář, Vepřek – Petr, Houska, Cana, Ordoš, Navrátil – Vašíček. Na střídání jsou připraveni Javůrek, Plšek, Rolinc, Bystroň, Zahradníček, Hála a Bárta.

Trenér SK Sigma Leoš Kalvoda bude stejně jako v úterý postrádat některé hráče. Nastoupit nemůže útočník Tomáš Chorý, který onemocněl, pro zranění je stále mimo hru také brankář Martin Blaha. Jinak jsou všichni hráči v pořádku.

Tým SK Sigma Olomouc už tento týden jeden zápas zvládl, doma na Andrově stadionu jsme porazili Varnsdorf 2:1

Cestou na zápas se můžete stavit ve Fanshopu, ať se vám lépe fandí, od včerejška tam mají novou Sigmáckou vlajku, stojí 250 korun

Vítejte u našeho textového onlajnu z utkání SK Sigma Olomouc vs. Baník Sokolov. Utkání začíná ve 14.30OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná