Starší dorost (U19)

1. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA - SEZÓNA 2019/2020

Kolo Datum Domácí vs. Hosté Výsledek
1. kolo 10.08.2019 sobota (11:00)
UTKÁNÍ ODLOŽENO NA 11.09. OD 12:00
Opava U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 -
2. kolo 17.08.2019 sobota (11:00)
Olomouc - Řepčín
SK Sigma Olomouc U19 vs. Karviná U19 5:0
3. kolo 24.08.2019 sobota (10:30)
České Budějovice
České Budějovice U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 1:4
4. kolo 31.08.2019 sobota (13:00)
Praha
Sparta Praha U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 1:2
5. kolo 07.09.2019 sobota (11:00)
UTKÁNÍ ODLOŽENO NA 22.10. OD 11:00
SK Sigma Olomouc U19 vs. Slovácko U19 -
1. kolo 11.09.2019 středa (12:00)
Opava
Opava U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 2:3
6. kolo 15.09.2019 neděle (11:00)
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 1:1 (3:4 na pen.)
7. kolo 21.09.2019 sobota (11:45)
Olomouc - Nové Sady
SK Sigma Olomouc U19 vs. Plzeň U19 1:3
8. kolo 28.09.2019 sobota (12:00)
UTKÁNÍ ODLOŽENO NA 8.10. OD 11:00
Brno U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 -
9. kolo 05.10.2019 sobota (12:30)
Olomouc - Andrův stadion
SK Sigma Olomouc U19 vs. Slavia Praha U19 3:1
8. kolo 08.10.2019 úterý (11:00)
Brno
Brno U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 3:0
10. kolo 12.10.2019 sobota (13:00)
Pardubice
Pardubice U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 0:5
11. kolo 18.10.2019 pátek (12:00)
Olomouc - umtra (areál Androva stadionu)
SK Sigma Olomouc U19 vs. Meteor Praha U19 5:2
5. kolo 22.10.2019 úterý (11:00)
Olomouc - umtra (areál Androva stadionu)
SK Sigma Olomouc U19 vs. Slovácko U19 4:0
12. kolo 25.10.2019 pátek (11:00)
Příbram
Příbram U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 2:5
13. kolo 02.11.2019 sobota (10:00)
Olomouc - umtra (areál Androva stadionu)
SK Sigma Olomouc U19 vs. Zlín U19 1:2
15. kolo 05.11.2019 úterý (11:00)
Olomouc - umtra (areál Androva stadionu)
SK Sigma Olomouc U19 vs. Ostrava U19 3:1
14. kolo 09.11.2019 sobota (10:30)
Hradec Králové
Hradec Králové U19 vs. SK Sigma Olomouc U19 3:2

PROGRAM PŘÁTELSKÝCH ZÁPASŮ - LETNÍ PŘÍPRAVA 2019/2020

Datum Místo Duel Výsledek
13. července (10:30) v rámci soustředění FK Pardubice - SK Sigma Olomouc U19 2:4
17. července (12:00) Řepčín SK Sigma Olomouc U19 - Ružomberok U19 5:0
20. července (10:30) Podivín Liberec U19 - SK Sigma Olomouc U19  3:0
23. července (11:00) Trenčín Trenčín U19 - SK Sigma Olomouc U19  2:2
26. - 28.července Dunajská Streda turnaj Kukkonia Cup 3.místo
31. července (11:00)  Řepčín SK Sigma Olomouc U19 - Petržalka U19 5:1
3. srpna (11:00) Trnava Trnava U19 - SK Sigma Olomouc U19 1:2
10. srpna (16:00) Vídeň FK Austria Vídeň - SK Sigma Olomouc U19 4:3

 



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná