A tým

Termíny & výsledky

Podzimní část sezony 2019/2020

1.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 13.7. 2019 (19:30)
Doosan Aréna
O2 TV Sport FC Viktoria Plzeň vs. SK Sigma Olomouc 3:1
2.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 20.7. 2019 (17:00)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. FC FASTAV Zlín 1:0
3.kolo
(FORTUNA:LIGA)
neděle 28.7. 2019 (19:00)
Sinobo Stadium
O2 TV Sport  SK Slavia Praha vs. SK Sigma Olomouc 1:0
4.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 3.8. 2019 (17:00)
Stadión U Nisy
O2 TV Fotbal FC Slovan Liberec vs. SK Sigma Olomouc 0:1
5.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 10.8. 2019 (17:00)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. MFK Karviná 1:1
6.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 17.8. 2019 (19:30)
Ďolíček
O2 TV Sport Bohemians Praha 1905 vs. SK Sigma Olomouc 3:2
7.kolo
(FORTUNA:LIGA)
pátek 23.8. 2019 (18:00)
Andrův stadion
ČT Sport SK Sigma Olomouc vs. FK Teplice 2:0
2.kolo
(MOL Cup)
úterý 27.8. 2019 (17:00)
Rosice
- FC Slovan Rosice vs. SK Sigma Olomouc 1:5
8.kolo
(FORTUNA:LIGA)
neděle 1.9. 2019 (19:00)
Generali Arena
O2 TV Sport AC Sparta Praha vs. SK Sigma Olomouc 3:3
9.kolo
(FORTUNA:LIGA)
pátek 13.9. 2019 (18:00)
Andrův stadion
ČT Sport SK Sigma Olomouc vs. SFC Opava 2:0
10.kolo
(FORTUNA:LIGA)
pondělí 23.9. 2019 (18:00)
Stadion Střelnice
O2 TV Sport FK Jablonec vs. SK Sigma Olomouc 2:2
11.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 28.9. 2019 (16:30)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. 1.FC Slovácko 2:2
3.kolo
(MOL Cup)
úterý 1.10. 2019 (17:00)
Andrův stadion
- SK Sigma Olomouc vs. SK Líšeň 4:2
12.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 5.10. 2019 (16:30)
Stadion Na Litavce
O2 TV Fotbal 1.FK Příbram vs. SK Sigma Olomouc 0:0
13.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 19.10. 2019 (16:30)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. SK Dynamo České Budějovice 1:3
14.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 26.10. 2019 (14:30)
Městský stadion v Ostravě-Vítkovicích
O2 TV Fotbal FC Baník Ostrava vs. SK Sigma Olomouc 2:2
Osmifinále
(MOL Cup)
úterý 29.10. 2019 (17:00)
Andrův stadion
- SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla Praha 4:0
15.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 2.11. 2019 (14:30)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. FK Mladá Boleslav 2:2
16.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 9.11. 2019 (14:30)
Letná
O2 TV Fotbal FC FASTAV Zlín vs. SK Sigma Olomouc 1:0
17.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 23.11. 2019 (17:00)
Andrův stadion
O2 TV Sport SK Sigma Olomouc vs. SK Slavia Praha 0:0
18.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 30.11. 2019 (14:30)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. FC Slovan Liberec 1:0
19.kolo
(FORTUNA:LIGA)
neděle 8.12. 2019 (14:30)
Městský stadion Karviná
O2 TV Fotbal MFK Karviná vs. SK Sigma Olomouc 1:1
20.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 14.12. 2019 (14:30)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 1:1

Jarní část sezony 2019/2020

21.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 15.2.2020 (14:30)
AGC Aréna Na Stínadlech
O2 TV Fotbal (stream) FK Teplice vs. SK Sigma Olomouc 1:3
22.kolo
(FORTUNA:LIGA)
neděle 23.2. 2020 (17:00)
Andrův stadion
O2 TV Sport SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha 1:0
23.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 29.2. 2020 (14:30)
Městský stadion Opava
O2 TV Fotbal (stream) SFC Opava vs. SK Sigma Olomouc 2:1
Čtvrtfinále
(MOL Cup)
středa 4.3. 2020 (17:00)
Andrův stadion
- SK Sigma Olomouc vs. FK Jablonec 3:1
24.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 7.3. 2020 (14:30)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal (stream) SK Sigma Olomouc vs. FK Jablonec 1:1
25.kolo
(FORTUNA:LIGA)
úterý 26.5. 2020 (18:00)
MěFS Miroslava Valenty
O2 TV Fotbal (stream) 1. FC Slovácko vs. SK Sigma Olomouc 0:0
26.kolo
(FORTUNA:LIGA)
sobota 30.5. 2020 (14:00)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal (stream) SK Sigma Olomouc vs. 1. FK Příbram 1:2
27.kolo
(FORTUNA:LIGA)
středa 3.6. 2020 (18:00)
Střelecký ostrov
O2 TV Fotbal (stream) SK Dynamo České Budějovice vs. SK Sigma Olomouc 2:0
28.kolo
(FORTUNA:LIGA)
neděle 7.6. 2020 (17:00)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal (stream) SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava 2:3
29.kolo
(FORTUNA:LIGA)
středa 10.6. 2020 (18:00)
Lokotrans aréna
O2 TV Fotbal (stream) FK Mladá Boleslav vs. SK Sigma Olomouc 0:2
30.kolo
(FORTUNA:LIGA)
neděle 14.6. 2020 (17:00)
Andrův stadion
O2 TV Fotbal (stream) SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň 0:1
Semifinále
(MOL Cup)
středa 17.6. 2020 (17:15)
Andrův stadion
ČT Sport SK Sigma Olomouc vs. FC Slovan Liberec 1:2
Skupina o záchranu
(1. kolo)
sobota 20.6. 2020 (15:30)
Na Litavce
O2 TV 1. FK Příbram vs. SK Sigma Olomouc 2:0
Skupina o záchranu
(2. kolo)
úterý 23.6. 2020 (17:30)
Andrův stadion
O2 TV SK Sigma Olomouc vs. FK Teplice 0:0
Skupina o záchranu
(3. kolo)
neděle 28.6. 2020 (14:30)
Andrův stadion
O2 TV SK Sigma Olomouc vs. MFK Karviná 3:1
Skupina o záchranu
(4. kolo)
UTKÁNÍ ODLOŽENO !!! O2 TV SFC Opava vs. SK Sigma Olomouc  
Skupina o záchranu
(5. kolo)
neděle 12.7. 2020 (15:00)
Andrův stadion
O2 TV SK Sigma Olomouc vs. FC Fastav Zlín  

Pozn.: Termíny zápasů a časy výkopů jsou orientační. Kolo se bude hrát čtyři dny, od pátku do pondělí. Termíny budou včas upřesněny podle výběru pro televizní přenosy. Standardním termínem pro domácí zápasy SK Sigma Olomouc bude stejně jako v předchozích sezonách sobota.

 

 



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná