Aktuality

22. kolo 1. ČPP celostátní dorostenecké ligy

26.04.2005 / SCM

23. dubna 2005, starší dorost Po výborném výkonu v minulém kole proti Baníku Ostrava nastoupilo naše družstvo proti soupeři z Vítkovic, které bojuje o udržení se v nejvyšší soutěži. Vítkovice se hned ve 2.min ujali vedení, když proměnili pokutový kop 0:1. Naši hráči ovšem soupeře jasně převyšovali ve všech herních činnostech a bylo jenom otázkou času kdy dokážou svoji výraznou převahu vyjádřit i střelecky. Ve 13. min poslal T. Stroupek dlouhý míč za obranu a pronikajícího B. Balcárka zastavil až hostující brankař za cenu faulu v pokutovém území a V. Fiala se z penalty nezmýlil. 1:1. Naši hráči hrající s chutí si vytvářeli další gólové příležitosti, které ovšem Vacek, Kuba, Papica, Balcárek a znovu Vacek neproměnili a tak se skóre měnilo až 44. min kdy po faulu na K. Vacka před pokutovým územím M. Jaroš střelou přes zeď zvýšil na 2:1. Ve druhém poločase naše výrazná převaha pokračovala a gólově ji vyjádřil v 50. min po akci K. Vacka P. Dragon střelou z 18 m a upravil na 3:1. Soupeř od téhle chvíle prakticky na hřišti neexistoval a naši hráči měli dostatek vyložených brankových příležitostí ke zvýšení stavu. Podařilo se jim to až v 84.min kdy po sólovém průniku Hymra dorážel do prázdné branky Režný na 4:1. SK Sigma Olomouc U 19 - FC Vítkovice 4:1 (2:1) Branky: 13. min. - Fiala V. (penalta) 44. min. - Jaroš 50. min. - Dragon 84. min. - Režný Sestava: Kameník - Roupec (81. Suchánek), Kuba, Fiala V., Stroupek - Jaroš, Papica, Vacek, Dragon (70. Dragon) - Kyselý (76. Hymr), Balcárek 23. dubna 2005, mladší dorost Sigma Olomouc nastoupila ke svému 7. jarnímu utkání na hřišti Slatinic s touhou opět poznat pocit vítězství, protože v předchozích dvou utkáních utrpěla kruté porážky s Teplicemi a v Ostravě. Sigma měla opět zápas pod kontrolou, když držela míč a dostávala se do gólových situací – Michalčák 2x, Hymr 2x, Paul, avšak zůstaly nevyužity. Po nepovedeném rohu domácích, následné brejkové situaci a faulu Radima Nepožitka, zahrávaly Vítkovice přímý kop ze 17 metrů. Míč prošel až do branky strážené Michalem Bártou a Vítkovice se ujaly ve 22. minutě vedení po velice laciném gólu. Sigma hrála svůj kombinační fotbal a ve 28. minutě po průniku středem hřiště a příhře za obranu Tomáše Hořavy, proměnil nájezd střelou z voleje Jakub Hymr. Výsledkem 1:1 tak skončil 1. poločas. Do druhého poločasu nastoupila Sigma s jednou změnou, kdy Miroslava Paula vystřídal Lukáš Horák, který hru částečně oživil a postaral se s Radimem Nepožitkem o vítězný gól, když proměnil kombinaci před „16“ gólem k pravé tyči vítkovické branky. Tomuto okamžiku však předcházelo spoustu neproměněných šancí domácích. Sigmu to mohlo mrzet, protože po ztrátě míče na vlastní polovině hráče Lumíra Macka se řítily Vítkovice do otevřené obrany a do prázdné branky zakončoval útočník Vítkovic, ale kde se vzal, tu se vzal, objevil se na brankové čáře Lukáš Bodeček a tygřím skokem odehrál míč daleko od své branky. Sigma si zhluboka oddechla a dotáhla již utkání do vítězného konce. Sigma se v utkání dostala pod tlak díky tomu, že neproměnila 100% gólové situace, které si vytvořila. SK Sigma Olomouc U 17 - FC Vítkovice 2:1 (1:1) Branky: 28. min. – Hymr (Hořava) 68. min. – Horák (Nepožitek) Sestava: Bárta - Huf, Tomčík, Bodeček (78. Planička), Macek – Paul (41. Horák), Fryčák (55. Čevela), Nepožitek, Hořava – Hymr, Michalčák (60. Tesař)SCM - další aktuality:

Týmy U18 a U16 změřily síly s JihlavouTýmy U18 a U16 změřily síly s Jihlavou
| 07.11.2021
Dorostenci U19 a U17 uzavřeli podzimní část sezóny v Hradci KrálovéDorostenci U19 a U17 uzavřeli podzimní část sezóny v Hradci Králové
| 30.10.2021
Týmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály ZlínTýmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály Zlín
| 23.10.2021
Tým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankamiTým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankami
| 18.10.2021
Osmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez boduOsmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez bodu
| 10.10.2021
Osmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěruOsmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěru
| 03.10.2021
Týmy U19 a U17 změřily síly s PardubicemiTýmy U19 a U17 změřily síly s Pardubicemi
| 02.10.2021
Osmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítěznéOsmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítězné
| 25.09.2021
Týmy U19 a U17 proti Slavii neuspělyTýmy U19 a U17 proti Slavii neuspěly
| 25.09.2021
Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané
| 23.09.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná