Aktuality

Aukce dresu #29 Pavel Šultes

15.04.2010 / Ostatní

Vážení příznivci olomoucké Sigmy, jarní část Gambrinus ligy sezóny 2009/2010 je ve své druhé polovině. My se však vracíme k úspěšném tažení Evropskou ligou a přinášíme Vám možnost získat poslední z originálních dresů Sigmy, připravených k domácímu boji se slavným Evertonem. "Ve hře“ je tentokrát pohárový dres současného snajpra našeho týmu Pavla Šultese. Již v říjnu jsme vám předložili sadu dresů, která čekala v předvečer fotbalové bitvy v šatně na místech hráčů Sigmy. Hosté z Anglie však dorazili pouze s černými dresy a francouzští rozhodčí nepochopitelně rozhodli v neprospěch Sigmy, která musela přes noc připravit bílou sadu dresů. Modré tudíž zůstaly netknuty a s nimi i dres Pavla Šultese, který se nedopatřením tenkrát do aukce nedostal. Celá částka za vydražený dres Pavla Šultese bude věnovaná na dobročinné účely. Neváhejte tedy a získejte poslední dres z pohárové sezóny 2009/2010, ve které se náš tým postupně utkal s týmy Fram Reykjavík, Aberdeen FC a Everton FC! Koupí dresu v této aukci si splníte nejen svůj sen, vlastnit originální dres Sigmy, ale hlavně podpoříte dobrou věc. Celý výtěžek z této aukce jde na dobročinné účely. Aukce probíhá do 30.4 ZDE (Fanzona - Aukce).Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná