Béčko remizovalo v Kunovicích

18.01.2006 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc hrála v přípravném utkání v Kunovicích bez branek. Naše béčko mělo mnohem více šancí než domácí. Tomáš Řehák poslal v prvním poločase pokutový kop do břevna, stejný cíl měla ve druhé půlce i rána Lumíra Stokláska. V 84. minutě pak nebyla uznána regulérní branka Tomáše Janotka. Další utkání hraje juniorka v pátek v Jihlavě. Kunovice – SK Sigma Olomouc B 0:0 Sigma B: Blaha (46. Štěpán) – Kopecký (46. Stoklásek), Komárek, Pazdera (32. Kuba), Krejčíř (46. Vepřek) – Kovář (46. Janotka), Fiala, T. Řehák (72. Krejčíř), Pulkert – J. Schulmeister (46. V. Schulmeister), Hrubý (46. B. Balcárek). Trenér Augustin Chromý.

Béčko přivítá na úvod F:NL doma SpartuBéčko přivítá na úvod F:NL doma Spartu
| 22.06.2022
Béčko zahájí přípravu v červenci. Utká se s Pardubicemi či KarvinouBéčko zahájí přípravu v červenci. Utká se s Pardubicemi či Karvinou
| 13.06.2022
Shrnutí sezony béčka. Langer kraloval statistikám týmuShrnutí sezony béčka. Langer kraloval statistikám týmu
| 08.06.2022
Béčko se rozloučilo se sezonou vítězstvímBéčko se rozloučilo se sezonou vítězstvím
| 03.06.2022
Béčko čeká poslední zápas v MSFL. V pátek cestuje do JihlavyBéčko čeká poslední zápas v MSFL. V pátek cestuje do Jihlavy
| 02.06.2022
Béčko zvládlo vítězně domácí rozlučku s VratimovemBéčko zvládlo vítězně domácí rozlučku s Vratimovem
| 28.05.2022
Z oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti VratimovuZ oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti Vratimovu
| 27.05.2022
Klukům patří velká pochvala, řekl po postupu spokojený ChromýKlukům patří velká pochvala, řekl po postupu spokojený Chromý
| 26.05.2022
Sláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídaliSláma: Gól z penalty nás uklidnil. V závěru jsme výsledek pohlídali