Béčko zbytečně ztratilo body

05.06.2002 / A tým

Béčko zbytečně ztratilo body V osmadvacátém kole druhé ligy hrála juniorka Sigmy doma proti Xaverovu. Nastoupila v hodně oslabené sestavě, hráči áčka již mají dovolenou, navíc chyběli nemocný Laštůvka a potrestaný Hudec. Přesto bylo béčko Sigmy blízko k výhře. Přišlo o ni až v devadesáté minutě. SK Sigma B - Xaverov 1:1 (0:0) Hostům se na jaře daří, ale juniorka je dokázala na Andrově stadionu eliminovat. V prvním poločase proklouzl před bránu jenom Krajčík, ale brankář Skácel vyběhl včas a dobře. Jinak více šancí měli domácí. Nejčastěji byl před xaverovským brankářem Štrbík, ale překonat jej nedokázal ani jednou ze tří velmi slibných příležitostí. Druhý poločas začala Sigma dobře. za dlouhým vysokým míčem se rozběhl Krpec, obránce Pokorný situaci podcenil, a domácí útočník pak v poklidu mohl udělat kliku brankáři a poslat balón do prázdné. Pak se hosté přece jen trochu probrali, ale obrana domácích dokázala úspěšně vzdorovat. Brankář Skácel vyrážel jedovku Myšáka, pak při něm stálo v 76. minutě štěstí, když tísněný Frýdek špatně trefil balón. Poslední minuty hráli olomoučtí mladíci hodně pasivně a to se jim také vymstilo. Krajčík seběhl od pravé lajny až před vápno, prostrčil míč do šestnáctky a po Frýdkově křížné střele se Skácel natahoval marně. Branky: 49. Krpec - 90. Frýdek. Rozhodčí: Handlíř. ŽK: Jordánek, Zdráhal - Šindelář, Krajčík.Diváků: 290. Sigma B: Skácel - Glos, Škerle, Macháček, Jordánek - Řehák (83. Schulmeister), Ševela, Večeřa, Štrbík - Krpec (73. Mazouch), Zdráhal. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 27. května 2002

Jílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali jsme na zápas na BaníkuJílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali jsme na zápas na Baníku
| 06.08.2022
Jemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničehoJemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničeho
Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2
Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!
| 05.08.2022
Vyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízeníVyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízení
Hostem v Podcastu SigmaJede byl Radim BreiteHostem v Podcastu SigmaJede byl Radim Breite
| 04.08.2022
Před zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a MarošimPřed zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a Marošim